Biznes/Targi

Biznes
24 kwietnia 2023
"Potworne Cuda", czyli Wystawa Roślin Mięsożernych na PGE Narodowym!

W dniach 22-23 kwietnia na PGE Narodowym odbyła się Wystawa Roślin Mięsożernych - “Potworne Cuda”. Była to największa ekspozycja tego typu z roślinami pochodzącymi z ponad 40 krajów. Na uczestników czekały także wydarzenia towarzyszące, takie jak Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów oraz Wielkie Targi Roślin Kolekcjonerskich.

Biznes
03 kwietnia 2023
Zobacz zdjęcia z targów BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy 2023!

W weekend 1-2 kwietnia na PGE Narodowym odbyła się kolejna edycja targów “BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy 2023”. Uczestnicy wydarzenia mieli szansę zobaczyć i przetestować profesjonalne rowery i akcesoria kolarskie. W targach wzięli także udział eksperci i znani sportowcy, tacy jak Maja Włoszczowska, Czesław Lang i Adrian Kostera.

Biznes
30 marca 2023
Zobacz zdjęcia z targów pracy Talent Days!

30 marca w przestrzeniach PGE Narodowego odbyły się największe w Polsce targi pracy i kariery Talent Days. Wydarzenie to było doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych zarówno z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami, jak i osobami z podobnych branż. W ramach targów uczestnicy mogli wziąć udział w dyskusjach eksperckich oraz licznych warsztatach poszerzających wiedzę z dziedzin, takich jak IT, czy komunikacja. Do dyspozycji był także punkt fotograficzny, gdzie uczestnicy mogli zrobić profesjonalne zdjęcie do CV.