Biznes/Loże VIP

Biznes
19 lipca 2023
Zarezerwuj lożę VIP na pierwsze w naszym kraju tak spektakularne wydarzenie driftingowe

Wszyscy fani motoryzacji, którzy kochają unikalne samochody oraz perfekcję w każdym ruchu prowadzących je kierowców z pewnością już nie mogą się doczekać spektakularnego i jedynego w swoim rodzaju wydarzenia driftingowego - Drift Masters European Championship 2023 Grand Finale, które będzie perfekcyjnym zwieńczeniem tegorocznego sezonu w zawodach mistrzów kierownicy.

Biznes
17 lipca 2023
Ostatnie wrześniowe terminy na organizację wydarzenia w ekskluzywnych przestrzeniach PGE Narodowego!

Każdy, kto marzy o zorganizowaniu niepowtarzalnego spotkania biznesowego, kongresu, gali czy konferencji, powinien uważnie przeanalizować możliwości, jakie daje PGE Narodowy. Największy stadion w Polsce, to nie tylko wymarzone miejsce do organizacji meczów na najwyższym poziomie czy koncertów światowych gwiazd, ale również najlepsza przestrzeń do stworzenia wydarzenia biznesowego w nowoczesnej i ekskluzywnej aranżacji.

Biznes
13 czerwca 2023
Zarezerwuj lożę VIP na największe wydarzenia sportowe i muzyczne

PGE Narodowy to jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Europie, która posiada ekskluzywne i zapewniające pełną prywatność loże VIP. Ich usytuowanie zapewnia najlepszy widok na płytę stadionu, a unikalny wystrój sprawia, że goście mogą czuć się wyjątkowo podczas przeżywania emocji towarzyszącym koncertom światowych gwiazd i wydarzeniom sportowym.