/Na PGE Narodowym

12 lutego 2024
Zobacz zdjęcia z Warsaw Coffee Festival 2024 na PGE Narodowym!

W weekend, 10 i 11 lutego w przestrzeniach PGE Narodowego gościliśmy największe kawowe wydarzenie w tej części Europy, czyli Warsaw Coffee Festival. Nie zabrakło atrakcji zarówno dla profesjonalnych baristów, jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę z kawą. Zobacz zdjęcia!

29 stycznia 2024
Szukasz idealnego miejsca na urodziny dla dziecka? Zorganizuj je na PGE Narodowym!

Urodziny to wyjątkowy dzień w roku, na który z ekscytacją czekają zwłaszcza najmłodsi. Ten radosny czas warto spędzić w gronie przyjaciół i najbliższych w wyjątkowym otoczeniu i atmosferze, które solenizanci i zaproszeni goście będą wspominać z uśmiechem nawet po latach. PGE Narodowy, największy stadion w Polsce, przygotował ofertę urodzin dla dzieci, która z całą pewnością zadowoli młodych miłośników futbolu i muzyki.

29 stycznia 2024
32. Finał WOŚP na błoniach PGE Narodowego [GALERIA ZDJĘĆ]

Na błoniach PGE Narodowego odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Hasłem tegorocznej edycji były "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych". Finałowy dzień przed areną zakończył się zebraniem deklarowanej sumy w wysokości 175 426 813 zł. Ostateczną kwotę 32. Finału WOŚP poznamy pod koniec marca.