/Na PGE Narodowym

13 czerwca 2023
Zarezerwuj lożę VIP na największe wydarzenia sportowe i muzyczne

PGE Narodowy to jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Europie, która posiada ekskluzywne i zapewniające pełną prywatność loże VIP. Ich usytuowanie zapewnia najlepszy widok na płytę stadionu, a unikalny wystrój sprawia, że goście mogą czuć się wyjątkowo podczas przeżywania emocji towarzyszącym koncertom światowych gwiazd i wydarzeniom sportowym.

09 czerwca 2023
Zobacz galerię zdjęć z charytatywnego biegu "Wybiegaj Krew i Szpik"!

8 czerwca na promenadzie zewnętrznej PGE Narodowego mieliśmy przyjemność gościć 5. edycję biegu charytatywnego "Wybiegaj Krew i Szpik". Wydarzenie miało na celu promocję krwiodawstwa i rejestrację przyszłych dawców szpiku, a także zwrócenie uwagi na na ważną rolę, jaką we współczesnym świecie odgrywają krew i szpik. W ramach wydarzenia wręczony został wózek aktywny dla Zuzi oraz kule dla dwóch osób z niepełnosprawnościami.

04 czerwca 2023
XTB KSW Colosseum II: Mamed Khalidov zwycięzcą walki wieczoru

Na PGE Narodowym odbyła się druga, historyczna gala federacji KSW. W walce wieczoru lepszy od rywala okazał się Mamed Khalidov, który zakończył walkę przed czasem i pokonał Scotta Askhama. Zmagania zawodników podczas XTB KSW Colosseum II oglądało 50 tysięcy widzów!