/Na PGE Narodowym

20 czerwca 2023
Taylor Swift wystąpi na PGE Narodowym w ramach trasy "The Eras Tour!"

PGE Narodowy to nie tylko najlepsze wydarzenia sportowe, ale też koncerty największych światowych gwiazd! Na arenie gościliśmy już m.in. The Rolling Stones, Beyoncé, czy Stinga. Teraz przyszedł czas na Taylor Swift, amerykańską piosenkarkę muzyki country i pop! Artystka wystąpi na największym stadionie w Polsce 2 sierpnia 2024 roku w ramach swojej trasy “The Eras Tour”.

18 czerwca 2023
Red Hot Chili Peppers 2023 Global Tour: INFORMATOR KONCERTOWY

Dwa mecze polskiej reprezentacji, Finał Fortuna Pucharu Polski, 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw, XTB KSW Colosseum 2... Teraz przyszedł czas na wystartowanie z intensywnym, koncertowym sezonem na największym stadionie w Polsce! Już 21 czerwca zainicjuje go zespół Red Hot Chili Peppers, który wystąpi na PGE Narodowym w ramach trasy koncertowej 2023 Global Tour.

17 czerwca 2023
Wzruszające pożegnanie Błaszczykowskiego na PGE Narodowym! [ZDJĘCIA]

Cóż to był za wieczór! 16 czerwca reprezentacja Polski zmierzyła się na PGE Narodowym z Niemcami w meczu towarzyskim. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 po golu Kuby Kiwiora. Mecz był szczególnie specjalny dla Kuby Błaszczykowskiego, byłego kapitana Biało-Czerwonych, który po raz ostatni wystąpił w barwach reprezentacji.