Wiadomości

Wiadomości
17 czerwca 2024
Zobacz zdjęcia z Festiwalu Fotoforma na PGE Narodowym!

13-14 czerwca w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego odbył się Festiwal Fotoforma, skierowany do wszystkich miłośników fotografii i filmu. W trakcie dwóch dni na uczestników wydarzenia czekały liczne atrakcje, takie jak warsztaty typu masterclass, fotospacery i wystawy fotograficzne. Nie zabrakło także spotkań z ekspertami i stoisk wystawców największych producentów i dystrybutorów sprzętu foto-video-druk na świecie.

Wiadomości
16 czerwca 2024
WSK: mecz Polska-Holandia. Zobaczcie, jak kibicowaliście biało-czerwonym!

W niedzielę, 16 czerwca, Polacy rozegrali swój pierwszy mecz w ramach UEFA Euro 2024. Tysiące kibiców spotkało się na błoniach PGE Narodowego, by w wyjątkowej atmosferze wspólnie dopingować naszą reprezentację podczas spotkania z Holandią.

Wiadomości
15 czerwca 2024
Piknik Naukowy w obiektywie [Galeria zdjęć]

Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik to największa impreza plenerowa o tematyce naukowej w Europie. Podczas wydarzenia, które ma na celu upowszechnianie wiedzy z różnych dyscyplin naukowych, licznie zgromadzeni uczestnicy mogą nie tylko zapoznać się z najnowszymi badaniami i wziąć udział w interesujących warsztatach, ale i zobaczyć kultowe eksperymenty oraz fascynujące pokazy. Zobacz galerię zdjęć z tej wyjątkowej imprezy i dołącz do niej na PGE Narodowym.