Na PGE Narodowym/Dla dzieci

Na PGE Narodowym
18 lutego 2020
Smart Kids Planet: nauka recyklingu w Strefie Segreguj

Segregowanie odpadów jest niezwykle ważne dla naszej planety. Dzięki niemu uzyskujemy surowce wtórne, które przetwarzane są na nowe produkty. O tym dlaczego segregowanie jest ważne i jak powinniśmy to robić powinni wiedzieć już najmłodsi. Odwiedzając Smart Kids Planet i "Strefę Segreguj" dzieci uczą się zdroworozsądkowego podejścia do odpadów i kształtują proekologiczną postawę.

Na PGE Narodowym
14 lutego 2020
Smart Kids Planet: atrakcje Strefy Twórz

Smart Kids Planet oferuje możliwość kreatywnej zabawy dla dzieci w wieku 0-10 lat. Jedną z atrakcji centrum jest "Strefa Twórz", w której najmłodsi mogą wcielać w życie swe nawet najbardziej śmiałe architektoniczne pomysły czy rozwijać strategiczne myślenie w Machinarium. Zobacz jakie atrakcje skrywa "Strefa Twórz" i zaplanuj odwiedziny w Smart Kids Planet - Centrum Mądrej Zabawy.

Na PGE Narodowym
05 lutego 2020
Smart Kids Planet: tajemnice Strefy Tuptaj

Smart Kids Planet działające na PGE Narodowym cieszy się nieustającym zainteresowaniem. Jeśli jeszcze nie odwiedziliście Centrum Mądrej Zabawy zobaczcie jakie atrakcje oferują poszczególne strefy i dowiedzcie się dlaczego najmłodsi tak chętnie spędzają w nich wolne chwile. Zaczynamy prezentację Smart Kids Planet od "Strefy Tuptaj", która przeznaczona jest dla dzieci do lat 3.