Na PGE Narodowym/Wydarzenie motorowe

Na PGE Narodowym
01 października 2023
Bilety na 2024 ORLEN FIM SGP of Poland – Warsaw dostępne od 3 października

11 maja przyszłego roku odbędzie się 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw na PGE Narodowym. To już ósma edycja zawodów w stolicy. Wczoraj Bartosz Zmarzlik został po raz czwarty w historii indywidualnym mistrzem świata na żużlu. Swój złoty medal odbierał na torze w Toruniu, a już 3 października o godz. 20.00 rozpocznie się sprzedaż biletów na 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw.

Na PGE Narodowym
16 września 2023
Drift Masters European Championship 2023 - pobiliśmy kolejny rekord!

Na PGE Narodowym po raz pierwszy odbyły się zawody Drift Masters European Championship i od razu przeszły do historii. Na arenie ustanowiono nowy, światowy rekord publiczności oglądających driftowe zmagania. Rundę w Warszawie zwyciężył Irlandczyk Conor Shanahan, który jednocześnie został też mistrzem Europy Drift Masters 2023.

Na PGE Narodowym
16 września 2023
Budda Half Time Show na PGE Narodowym [GALERIA]

Podczas historycznego, wielkiego finału Drift Masters European Championship 2023, specjalne show dla kibiców przygotował ambasador wydarzenia, znany Youtuber - Budda. Podczas pokazu mogliśmy zobaczyć w akcji m.in. skaczących motocyklistów. Show zostało zwieńczone okrzykami "Mamy rekord", ponieważ tego wieczoru na PGE Narodowym ustanowiono nowy, światowy rekord publiczności na driftingowych zawodach. Zobaczcie zdjęcia z tego niesamowitego pokazu na arenie!