https://pgen.pl/assets/cache/37d440e0b4477c1d7c335e80cb49ac1b_750_319_optim.jpg

Forumowicze na Stadionie

W dniu 20 listopada br. uczestnicy Forum SkyscraperCity zobaczyli budowę Stadionu Narodowego w Warszawie. W ramach trwającego cyklu odwiedzin grup zawodowych i społecznych, mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć budowę na własne oczy.

Forum SkyscraperCity i jego polski oddział - Forum Polskich Wieżowców to miejsce zrzeszające fanów rozwoju infrastruktury i architektury miejskiej. Wśród forumowiczów istnieje grupa entuzjastów Stadionu Narodowego, którzy śledzą postępy robót budowlanych dzięki kamerom internetowym i zdjęciom, wymieniając się swoimi uwagami. W ramach trwającego cyklu odwiedzin grup zawodowych i społecznych, mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć budowę na własne oczy. Wiele osób, po wizycie na platformie widokowej było zafascynowanych ogromem budowy i zaskoczonych rozmachem przedsięwzięcia.
- Wizyta na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie była ważnym przeżyciem dla wielu Forumowiczów, ponieważ pozwoliła na własne oczy zobaczyć jak wygląda jeden z największych placów budowy w Warszawie, a być może i w Polsce. Dla sympatyków wielkich budowli i architektury to niebywała gratka, żeby zobaczyć jak na ich oczach wylewa się beton pod największy stadion w Polsce. To naprawdę wielka sprawa - podkreśla jeden z Forumowiczów.
- Jeśli chodzi o mnie to śledzę postępy tej inwestycji od samego początku właśnie przez forum SSC i bardzo chciałem zobaczyć to na żywo. Zobaczenie gotowego obiektu robi wrażenie, ale jak się widziało na własne oczy jak on powstaje to coś zupełnie innego. Wrażenia niesamowite.

Stadion w obiektywie Forumowiczów:


Link skrócony: www.stdn.pl/b818b

Co o tym sądzisz?