Zgłoś się na Hackathon+ i wygraj cenne nagrody!

W weekend 8-9 grudnia na PGE Narodowym będziemy gościć Hackathon+, którego celem jest podniesienie jakości i niezależności życia osób o szczególnych potrzebach. Do 30 listopada trwa rejestracja na wydarzenie, gdzie na zwycięzców czekają cenne nagrody.

Phil Collins i europejska trasa koncertowa Still Not Dead Yet Live

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od 30 listopada od godz. 10.00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się 28 listopada o godz. 10.00 i zakończy się 30 listopada o godz. 9.00. Szczegóły na https://www.online.citibank.pl/citispecials/przedsprzedaz-philcollins.html. Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 29 listopada o 10.00 i zakończy się 30 listopada o godz. 9.00.

Zimowy Narodowy wystartował

Zima zawitała na PGE Narodowy, a wraz z nią największe Zimowe Miasteczko w Polsce. Jazda na łyżwach, szalone zjazdy z górki lodowej, curling, a nawet karuzela czekają na gości Zimowego Narodowego. Tegoroczną nowością jest "Fitness na łyżwach" oraz strefa MultiSport Lab. Wraz ze startem Zimowego Narodowego ruszył też "Licznik kalorii".