https://pgen.pl/assets/cache/9bb6fbbc299f8f05af841a4c1af92b1c_750_319_optim.jpg

Stadion Narodowy partnerem Sopot Match Race 2010

W dniach 12 -15 sierpnia br. na wodach wokół sopockiego mola odbędą się siódme regaty Sopot Match Race.

- Już po raz drugi Stadion Narodowy w Warszawie jest Partnerem Regat Pucharu Świata w Żeglarstwie Sopot Match Race - imprezy, której towarzyszą niesamowite żeglarskie emocje, a sport jest na najwyższym światowym poziomie - powiedział Rafał Kapler, Prezes Zarządu NCS. - Z wielką przyjemnością zapraszamy do naszego stoiska w biurze regat, przy którym będzie można uzyskać najnowsze informacje na temat Stadionu Narodowego w Warszawie - dodał.

Sopockie zawody to najważniejszy i najbardziej prestiżowy cykliczny projekt żeglarski w naszym kraju, podczas którego zawodnicy zmagają się w widowiskowej żeglarskiej formule - match racing.

Rywalizację zawodników obserwować będzie można zarówno bezpośrednio z wody, z jednostek pływających wokół areny regat, jak i z lądu - z trybuny zlokalizowanej na końcu mola lub z dwu lokali usytuowanych na początku mola, w których mieścić się będą biuro regat, strefa zawodników i gości oraz strefa VIP. Aby ułatwić widzom śledzenie wydarzeń na wodzie i aktualną pozycję jachtów uruchomiony zostanie system trackingu wyścigów w oparciu o technologię GPS.

W regatach udział weźmie Karol Jabłoński - najbardziej utytułowany żeglarz polskiego jachtingu, uczestnik regat America's Cup i Louis Vuitton Trophy.

Więcej informacji: www.sopotmatchrace.com


Link skrócony: www.stdn.pl/bc193

Co o tym sądzisz?