Stadion Narodowy podczas Święta Saskiej Kępy

09 września 2010
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W dniu 11 września 2010r. odbędzie się V edycja Święta Saskiej Kępy. Podczas tej imprezy już po raz drugi będzie można odwiedzić stoisko pokazujące Stadion Narodowy w Warszawie.

Jeśli jeszcze nie wiesz jak w przyszłości będzie wyglądał Stadion Narodowy w Warszawie, przyjdź z rodziną lub przyjaciółmi w sobotę 11 września br. na ul. Plac Przymierza 6 (róg Paryskiej i Zwycięzców ) na Saskiej Kępie w Warszawie.

Goście odwiedzający namiot Stadionu Narodowego w Warszawie, w godzinach14.00 - 19.00 będą mieli okazję zapoznać się zarówno z historią Stadionu oraz postępem robót na budowie. Odwiedzający zobaczą model stadionu oraz dowiedzą się jak stadion będzie funkcjonował w przyszłości.

Organizatorzy zachęcają, by przynieść ze sobą aparaty fotograficzne - zapewniają możliwość zrobienia sobie zdjęcia na przyszłym krzesełku stadionowym!Stadion Narodowy w Warszawie podczas Święta Saskiej Kępy 2009

Co godzinę na stoisku przeprowadzony zostanie konkurs wiedzy o Stadionie Narodowym w Warszawie - dla zwycięzców przewidziano wyjątkową możliwość uczestnictwa w wycieczce na teren budowy stadionu. Tradycyjnie przygotowano także atrakcje dla najmłodszych - chętni wezmą udział w konkursie „Pomaluj Stadion Narodowy". Rysunki zostaną wyeksponowane w stoisku, a dzieci zostaną nagrodzone upominkami.

Motywem przewodnim 5 edycji Święta Saskiej Kępy będzie Jazz. Podczas części muzycznej zobaczymy takich artystów jak: Kuba Badach, Ewa Bem, Aga Zaryan, Urszula Dudziak, Zbigniew Namysłowski i Lora Szafran.

Święto Saskiej Kępy to impreza o charakterze kulturalno-rozrywkowym organizowana od 2006 roku na ul. Francuskiej na Saskiej Kępie w Warszawie. Cztery dotychczasowe edycje imprezy pozwoliły ożywić tę część Warszawy i sprawiły, że Święto Saskiej Kępy wpisało się na stałe w życie kulturalno-artystyczne miasta.