https://pgen.pl/assets/cache/2072c474c8d63f50b3ee1b9f96dd152f_750_319_optim.jpg

Wejdź na budowę Stadionu Narodowego nocą

Po raz pierwszy wszystkich sympatyków Stadionu Narodowego w Warszawie zapraszamy do zwiedzania budowy w nocy!


Wirtualna wycieczka składa się 10 panoram i dokumentuje aktualny stan zaawansowania robót w dniu 4 sierpnia br. Jedna z panoram została wykonana w nocy i pokazuje niesamowity widok placu budowy - oświetlonych trybun i przyszłej płyty boiska.

Wycieczkę można rozpocząć w miejscu zlokalizowanego tam wyjścia na górny poziom trybun (poziom +3) skąd rozpościera się imponujący widok na niemal ukończoną konstrukcję żelbetową trybun.

Uwagę zwracają tu również drewniane konstrukcje na obu poziomach trybun. Jest to zwiastun kolejnego etapu budowy dachu. Konstrukcje te mają zabezpieczyć powierzchnię trybun przed uszkodzeniem w trakcie rozkładania i podnoszenia konstrukcji linowej dachu.

Punktem wartym obejrzenia jest wyjście z restauracji (poziom +4) gdzie można podziwiać panoramę Warszawy z zupełnie nowej perspektywy!
Na poziomie promenady górnej (poziom +3) dla użytkownika dostępnych jest jeszcze kilka panoram, po jednej w każdym z narożników Stadionu.

Taki układ pozwala spojrzeć na przyszłą murawę z perspektywy kilku różnych miejsc i już teraz wybrać najlepsze miejsce na trybunach.
Tradycyjnie już na budowę Stadionu Narodowego możemy spojrzeć z perspektywy mostu Poniatowskiego.

Każdy wirtualny spacer składa się z panoram 360°, czyli interaktywnych wizualizacji pozwalających rozglądać się w dowolnie wybranym kierunku. Możliwość przybliżania i oddalania wybranego obiektu, pozwala doświadczyć oglądającemu wirtualny spacer wrażenia znajdowania się w prezentowanym miejscu.

Autor: M.Szukała


Link skrócony: www.stdn.pl/bc099

Co o tym sądzisz?