Partnerstwa Korporacyjne

Współpraca z silnymi biznesowo i odpowiedzialnymi społecznie partnerami korporacyjnymi jest jednym z filarów długofalowej strategii stadionu PGE Narodowy, w tym budowy silnej marki tego miejsca. Przykłady najefektywniej zarządzanych obiektów na świecie pokazują, że właściwie zbudowana i zarządzana struktura partnerstw korporacyjnych jest istotna nie tylko z perspektywy zapewnienia tym arenom finansowania i dobrego tempa rozwoju, ale także jest niezwykle korzystna dla podmiotów wiążących swoje marki oraz działania marketingowe i sprzedażowe z danym obiektem. Dotyczy to zarówno partnera tytularnego jak i innych kategorii oficjalnych sponsorów i partnerów.PARTNER TYTULARNY


PGE Polska Grupa Energetyczna
SPONSOR GŁÓWNY


PGE Polska Grupa Energetyczna jest liderem sektora elektroenergetycznego w Polsce. 40 proc. prądu płynącego z gniazdek polskich domów i przedsiębiorstw wyprodukowały elektrownie z Grupy PGE. PGE inwestuje także w nowoczesne i przyjazne środowisku technologie, takie jak energetyka wiatrowa i wodna, dzięki czemu produkuje coraz więcej czystej energii pochodzącej z odnawialnych źródeł.


OFICJALNI SPONSORZY


TYSKIE
OFICJALNY SPONSOR DOSTAWCA PIWA


TYSKIE jest Oficjalnym Sponsorem Dostawcą Piwa na PGE Narodowy. Na stadionie sprzedajemy piwo TYSKIE Jasne Lekkie, uwarzone z myślą o wydarzeniach sportowych na dużych obiektach, o zawartości nie przekraczającej 3,5% alk.


Coca-Cola
Partner Biznesowy Dostawca Napojów Bezalkoholowych

Coca-Cola to marka, która wspiera sport już od niemal 100 lat. Sponsoruje największe imprezy – Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Igrzyska Olimpijskie. Wyznajemy wspólne wartości. Liczą się dla nas wiedza, tradycja i doświadczenie, a przede wszystkim aktywny styl życia. Dzięki partnerstwu z Coca-Colą PGE Narodowy to miejsce sprzyjające przeżywaniu pozytywnych emocji i dzieleniu się radością.


New Balance
PARTNER SPORTOWY

New Balance to amerykańska i jednocześnie jedna z najstarszych marek sportowych na świecie, specjalizująca się przede wszystkim w obuwiu do biegania. Jej historia sięga 1906 roku i od początku swojej działalności jej celem nadrzędnym, a zarazem wyzwaniem, było produkowanie obuwia idealnie dopasowanego do stopy. New Balance to kompleksowa oferta obuwia, tekstyliów i akcesoriów sportowych, ale także lifestylowych. Marka łączy w sobie innowacyjne technologie i systemy zastosowane w obuwiu i odzieży sportowej oraz oryginalny styl nawiązujący do amerykańskiego retro w rzeczach lifestylowych.


OFICJALNI DOSTAWCY


Sodexo Polska
OFICJALNY DOSTAWCA USŁUG CATERINGOWYCH


Prestiżową obsługę cateringową we wszystkich punktach gastronomicznych znajdujących się na PGE Narodowym zapewnia firma Sodexo Polska.Kontakt

e-mail: