Wydarzenia biznesowe

Centrum Konferencyjne

Centrum Konferencyjne PGE Narodowego to największy kompleks konferencyjny w Warszawie.

W jego skład wchodzi aż sześć nowoczesnych sal konferencyjnych, które łącznie mogą pomieścić ok. 2 tys. osób. Sala Paryż, Londyn a może Barcelona? Każda z nich charakteryzuje się przestronnością, co zapewnia łatwość aranżacji i dostosowania do Państwa potrzeb. Dwie z naszych sal - Londyn i Paryż - dają możliwość podziału przestrzeni na trzy mniejsze moduły, co bardzo upraszcza organizację paneli tematycznych podczas konferencji czy szkoleń, gdy na przykład chcemy rozdzielić grupy warsztatowe. Wszystkie sale w Centrum Konferencyjnym posiadają dostęp do światła dziennego, co jest niezwykle ważne dla komfortu uczestników całodziennych konferencji.

Nad profesjonalnym przebiegiem i organizacją całego wydarzenia opiekę sprawuje dedykowany event manager. Wszystkie sale do wynajęcia w Centrum Konferencyjnym mają dostęp do sieci Wi-Fi oraz systemu Digital Signage. Dla gości przewidziany jest duży parking podziemny. Prestiż PGE Narodowego podkreśli wyjątkowość Państwa konferencji, szkolenia, warsztatu czy prezentacji produktów, a organizacja wycieczki po stadionie na zakończenie konferencji będzie dodatkową atrakcją dla Państwa gości.

Biznes Klub

Biznes Klub wraz ze swoim prestiżowym wystrojem i nieograniczonymi możliwościami aranżacji z łatwością będzie sceną dla spotkań biznesowych. Ta wielka przestrzeń – 3,2 tys. mkw. – jest idealna do organizacji konferencji, bankietów, wystaw, targów czy okazałych gal z wręczaniem nagród. Eleganckie wejście tunelem VIP po czerwonym dywanie przywita każdego z Państwa gości nadając wysoką rangę organizowanemu eventowi.

Dzięki oryginalnemu układowi przestrzeni w Biznes Klubie możemy w ciekawy sposób aranżować wiele funkcji w jednym miejscu - można zorganizować np. catering w centralnej części, a prezentację i kameralny koncert w bocznych wykuszach wysokich na 9 m. Z Biznes Klubu rozpościera się przepiękna panorama na płytę boiska i na trybunę najnowocześniejszego stadionu w Polsce. Dużym atutem jest dostęp do prywatnego tarasu oraz trybuny VIP mogącej pomieścić prawie 2,6 tys. osób.

Specjalnie dla Was na telebimach o powierzchni prawie 60 mkw. każdy, wyświetlimy prezentację firmy, a nagłośnienie całostadionowe sprawi, że każdy event zmieni się w niezapomniane przeżycie.

Centrum Targowe

Podstawą naszego Centrum Targowego jest wyjątkowe miejsce zwane Galerią. Ta nowoczesna przestrzeń obejmuje aż 3,2 tys. mkw. Dzięki ścianom mobilnym można podzielić pomieszczenie na część konferencyjną oraz przestrzeń wystawienniczą. Możliwości aranżacyjne są nieograniczone. Galeria tworzy idealne warunki dla organizowanych przez Państwa targów, wystaw samochodowych, konferencji, pokazów mody czy nawet uroczystych bankietów.

Na organizowaną przez Państwa imprezę goście zejdą schodami rewiowymi, które specjalnie na tą okazję możemy ozdobić. To nada przestrzeni smaku jak podczas prawdziwej gali w hollywoodzkim stylu. To tutaj modelki będą przechadzały się po specjalnie zaaranżowanym wybiegu wśród największych polskich gwiazd świata mody, kina, kultury i sportu.

Powierzchnię wystawienniczą można powiększyć o przestronne foyer, Centrum Konferencyjne, a nawet promenadę wewnętrzną stadionu. A jeśli nie jest to wystarczająca powierzchnia, czemu nie zagospodarować płyty stadionu o powierzchni 12,5 tys. mkw.! Ona zaspokoi nawet najbardziej wymagających wystawców. Na potrzeby mniejszych, kameralnych spotkań w trakcie imprezy targowej znakomicie sprawdzą się Loże VIP, a ponadto dużym udogodnieniem dla wystawców będzie możliwość skorzystania z parkingu podziemnego stadionu gwarantując szybki dostęp do swojego stoiska.

Przestrzenie niestandardowe

PGE Narodowy jako obiekt wielofunkcyjny, wykorzystujący w pełni zakres swoich możliwości posiada szereg niestandardowych przestrzeni. To wyjątkowe miejsce, gdzie kreatywność nie ma granic. Imprezy firmowe, konferencje, gale, targi, pikniki oraz wiele innych wydarzeń może odbywać się także w innych, bardzo oryginalnych przestrzeniach na stadionie: w szatniach zawodników, mix zone, kaplicy, Stadium Media Center, sali kinowej, na trybunach, na płycie boiska czy na błoniach przyległych do stadionu.

PGE Narodowy jako jedyny obiekt w Polsce ma wielofunkcyjną płytę, na której można zorganizować każde wydarzenie począwszy od koncertu, pokazu samochodów, po stworzenie lodowiska, które było główną atrakcją projektu „Zimowy Narodowy”. W okresach niższych temperatur istnieje możliwość postawienia dużej hali na płycie boiska w celu przeprowadzenia dużych kongresów czy konferencji, co przetestowaliśmy w trakcie Konferencji Klimatycznej COP19.

Jesteśmy otwarci na przygotowanie indywidualnych ofert na wszystkie oryginalne wydarzenia w nietypowych miejscach.

Znakomite miejsca do organizacji kongresów, wydarzeń społeczno-religijnych, gali biznesowych, konferencji prasowych, ślubów, wesel, komunii.


Galeria