Studia: zarządzanie w sporcie

FIFA/CIES Sport Management Programme na PGE Narodowym

Najbardziej prestiżowe studia z zarządzania w sporcie od października w Polsce! Na PGE Narodowym spółka PL.2012+ wspólnie z Akademią Leona Koźmińskiego uruchomiła uznany na całym świecie FIFA/CIES Sport Management Programme. To szansa na międzynarodową karierę dla wybitnych osób.

       

CIES, PL.2012+, Akademia Leona Koźmińskiego - siła tych trzech marek, sprawia, że Sport Management Programme pod auspicjami FIFA, to jeden z najbardziej prestiżowych kierunek studiów podyplomowych w Polsce.

Podczas studiów uczestnicy uzyskają nowoczesną wiedzę z zakresu zarządzania, planowania i organizowania przedsięwzięć sportowych. Poznają sposoby wykorzystania narzędzi marketingowych. Dowiedzą się, jak wykorzystać umiejętności zarządcze, uwzględniając obecne realia panujące w branży sportowej w Polsce. Starannie dobrana kadra oraz spotkania z praktykami pozwolą na spojrzenie na kwestię zarządzania sportem z wielu perspektyw.

Dodatkowym atutem jest możliwość udziału w przygotowaniach do wszystkich najważniejszych wydarzeń na PGE Narodowym. Słuchacze będą mogli również odwiedzić siedzibę Przeglądu Sportowego.
In collaboration withStudia są adresowane do osób, które chcą profesjonalnie realizować zadania w zakresie organizowania i zarządzania wydarzeniami sportowymi, a w szczególności do:
  • osób zarządzających klubami i obiektami sportowymi różnych dyscyplin sportowych,
  • osób zarządzających dużymi obiektami sportowymi i konferencyjnymi,
  • pracowników i menedżerów działów marketingu i public relations.