https://pgen.pl/assets/cache/dfd2e84d12ad5cc9da0a679973964af4_750_319_optim.jpg
WTK: przebierz się za postać z komiksu i wygraj nagrody

Przyłącz się do ekscytującej zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych podczas Warszawskich Targów Książki. Tego jeszcze nie było!

Przyjdź na Warszawskie Targi Książki w przebraniu znanych Galów - Asterixa i Obelixa. Powalcz o nagrodę główną. Osoba, która, najlepiej odzwierciedli postaci z komiksu René Gościnnego wyjedzie do położonego pod Paryżem Parku Asterixa. Przelot tam i z powrotem oraz bilety do Parku zafundował AIR FRANCE.

Zachęcamy również do przebierania się za Kaczora Donalda i innych znanych bohaterów komiksów. Zdopingujcie znajomych. Asterixie przyjdź z Obelixem, Kaczorze Donaldzie przyjdź z Siostrzeńcami, postacie z cyklu "Gwiezdne Wojny" przyjdźcie razem. Czekają na Was atrakcyjne nagrody (komiksy - także z rysunkowym autografem autora, albumy i książki, akcesoria komputerowe). Zwycięzcy zostaną wybrani spośród osób, które zarejestrują się na stronie targi-ksiazki.waw.pl (na zgłoszenia czkamy do 20 maja), a następnie przyjdą w przebraniu na Warszawskie Targi Książki.

Czekamy na Was w sobotę 24 maja od godz. 11:00 na płycie Stadionu Narodowego.

Fundatorami nagród są AIR FRANCE, EGMONT Polska, Timof Comics, Kultura Gniewu, Wydawnictwo Komiksowe, 4 Publicity i Warszawskie Targi Książki. Partnerami wydarzenia są Instytut Francuski i Egmont Polska. 

Warto też zawalczyć o nagrodę publiczności, która wybierze najciekawszy strój spośród wszystkich przebranych uczestników targów na profilu facebookowym Warszawskich Targów Książki.

Warszawskie Targi Książki - 22-25 maja 2014, Stadion Narodowy w Warszawie.

Rejestracja na stronie targi-ksiazki.waw.pl.


Zobacz, jak wyglądały Warszawskie Targi Książki 2013:

Link skrócony: www.stdn.pl/0b33b

Galeria

Zobacz także

Co o tym sądzisz?