"2019 to będzie spektakularny rok PGE Narodowego"

- Rok 2018 był dla nas bardzo dobry. Nowa pani prezes podjęła bardzo odważną decyzję o tym, że należy na tym obiekcie organizować własne wydarzenia i tak też się stało. Powstała Narodowa Strefa Kibica. Zgromadziliśmy 40 tysięcy kibiców, którzy oglądali transmisję meczu na telebimach i kibicowali Polakom – podkreślała Monika Borzdyńska.

PGE Narodowy, oprócz tego, że jest miejscem organizacji wydarzeń całostadionowych, stara się być także dostępny na co dzień dla swoich gości. Obecnie codziennie funkcjonuje Zimowy Narodowy oraz wycieczki po arenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się także sporty miejskie, gdzie spotykają się rolkarze, rowerzyści czy biegacze.

- Bardzo ważne było dla nas to, żeby nie tylko warszawiak, ale też ktoś, kto spędza wakacje czy ferie na stadionie, mógł znaleźć coś dla siebie – mówiła Monika Borzdyńska, która zaznaczała jednocześnie, że PGE Narodowy wciąż jest samofinansującym się obiektem.

- W tej chwili mamy nową strategię. Jesteśmy nastawieni na wydarzenia biznesowe. Stadion funkcjonuje dzięki dywersyfikacji strategicznych elementów biznesowych. To są nie tylko wydarzenia całostadionowe. Jesteśmy także ogromnym biurowcem. Mamy wielkie centrum konferencyjne, Biznes Klub, centrum targowe i piękne loże VIP.

W najbliższych miesiącach na arenie znowu będzie się dużo działo. Co czeka nas w tym roku?

- 2019 to będzie kolejny spektakularny rok. Zaczniemy meczem eliminacji do mistrzostw Europy. 24 marca podopieczni Jerzego Brzęczka zagrają z Łotwą. Nie zabraknie też wspaniałych gwiazd światowego formatu. Najpierw koncert Phila Collinsa, później Bon Jovi, Pink, Metallica i bardzo lubiany przez wszystkich Roztańczony PGE Narodowy. W maju zapraszamy też na żużlowy turniej Grand Prix – zapowiadała Monika Borzdyńska.