Nasze Miejsce

Chcemy, żeby PGE Narodowy był otwarty i dostępny dla wszystkich. Chcemy, żebyście przychodzili na niego jak najczęściej i żeby każdy mógł znaleźć na nim coś dla siebie. Chcemy, żeby dla nas wszystkich to było "nasze miejsce". Jesteśmy dla Was otwarci siedem dni w tygodniu, od rana do wieczora. PGE Narodowy żyje codziennie także w zimie!

Regularnie wprowadzamy nowe atrakcje dla odwiedzających PGE Narodowy. Oto najważniejsze z nich:
  • Zimowy Narodowy: w styczniu i w lutym 2014 stworzyliśmy największe w Polsce lodowisko, tor do jazdy na rolkach i longboardach, skatepark, badminton i masę innych atrakcji. W ramach akcji uczestniczyć można było także w bezpłatnych warsztatach przeróżnych sportów miejskich. Z końcem 2015 roku projekt był dostępny już od listopada, a naszym gościom oddaliśmy trzy lodowiska oraz dwie górki lodowe. Dodatkowo dostępne były skatepark, jarmark świąteczny, ice bar oraz wiele dodatkowych atrakcji. Przed nami kolejne edycje wydarzenia. Szczegóły na stronie www.zimowynarodowy.pl.
  • Nowa, większa oferta wycieczek: Kup Online Przygotowaliśmy dla Was nową ofertę wycieczek: "Piłkarskie emocje", "Dotknij historii", "Poczuj się jak VIP" oraz Znani i Lubiani, czyli zwiedzanie w towarzystwie niezwykłych ludzi związanych z futbolem. Dodatkowo wprowadziliśmy cztery nowe trasy: PGE Narodowy dla seniora, PGE Narodowy dla juniora, Ekspresowy PGE Narodowy i Lekcja historii. Więcej informacji: wycieczki.pgenarodowy.pl.
  • PGE Narodowy dla Ciebie to projekt, który pozwoli Ci spędzić wyjątkowe chwile w Twoim życiu na jednej z najnowocześniejszych aren w Europie! Chcesz się oświadczyć, organizujesz wieczór panieński lub kawalerski, a może marzysz o wielkim ślubie i weselu? Poznaj nasze możliwości: dlaciebie.pgenarodowy.pl.
Zasady funkcjonowania i regulamin PGE Narodowego