Zamknij

Trening Polish Soccer Skills

Po raz pierwszy w historii dzieci będą miały okazję trenować na płycie Stadionu Narodowego. 7 września, dzień po meczu Polska – Czarnogóra zawodnicy Polish Soccer Skills wezmą udział w treningu, który odbędzie się na tej samej murawie, na której zagra reprezentacja Polski.

Na trening zorganizowany przez Fundację Polish Soccer Skills przyjedzie ok. 300 młodych piłkarzy z całej Polski. Wszystkie dzieci wezmą udział w spersonalizowanym treningu techniki piłkarskiej w grupach czteroosobowych - który jest jednym z fundamentów systemu szkoleniowego Polish Soccer Skills, w treningu prewencyjnym oraz w grach prowadzonych przez hiszpańskich szkoleniowców. Obowiązkowym punktem jest też zwiedzanie Stadionu Narodowego. Rodzice i bliscy młodych zawodników oglądać będą trening swoich pociech z trybuny VIP.

Gry hiszpańskie poprowadzą Miguel Angel Martinez, selekcjoner młodzieżowych reprezentacji hiszpańskich, który prowadzi między innymi syna Zinedine Zidane oraz Fernando Zambrano, dyrektor techniczny Madryckiej Federacji Piłki Nożnej i były trener m.in. Atletico Madryt.

Trening prewencyjny poprowadzi mistrz Świata i Europy w biegu na 400 m, aktualny współrekordzista Polski w sztafecie 4 x 400 m – Robert Maćkowiak.

Spodziewamy się również polskich byłych i obecnych piłkarzy – swoją obecność potwierdzili między innymi Artur Sobiech i Mariusz Kukiełka.

Trening Polish Soccer Skills na Stadionie Narodowym ma na celu nie tylko pokazanie filozofii naszego systemu szkoleniowego, ale przede wszystkim zmotywowanie młodych piłkarzy do ciężkiej pracy na treningach, aby w przyszłości mogli grać w takich właśnie miejscach jak Stadion Narodowy – mówi Maciej Szymański, dyrektor sportowy Polish Soccer Skills.

Trening odbędzie się w sobotę, 7 września w godzinach od 14.30 do 17.30 na Stadionie Narodowym.

Wstęp dla dziennikarzy za okazaniem legitymacji prasowej. Wejście pieszo – brama nr 5, wjazd samochodem – brama nr 6 (poziom -3).

Więcej informacji o Polish Soccer Skills: http://soccerskills.pl/