Przewodnik

Aktualnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Przewodnik
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania stawiane na powyższym stanowisku:
  • Oprowadzanie grup zorganizowanych i indywidualnych po PGE Narodowym zgodnie z ustalonymi trasami i harmonogramami zwiedzania,
  • Obsługa grup biznesowych w zakresie zwiedzenia PGE Narodowego.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Zdolności komunikacyjne oraz kultura osobista (postawa, zachowanie, prezencja),
  • Znajomość języków obcych mile widziana,
  • Doświadczenie w oprowadzaniu grup i świadczeniu usług przewodnickich będzie dodatkowym atutem.
W zamian oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Certyfikat przewodnika PGE Narodowego,
  • Pracę na największym stadionie w Polsce,
  • Miłą atmosferę i możliwości rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie od lipca 2021 roku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres: bernadetta.nalewajek@2012plus.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: PRZEWODNIK

Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Pl.2012+ Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Przewodnika, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [ogólne rozporządzenie o ochronie danych]".