Specjalista ds. Sprzedaży Wydarzeń Stadionowych

Aktualnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania stawiane na powyższym stanowisku:

• zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w zakresie wynajmu powierzchni i sprzedaży usług dotyczących organizacji wydarzeń B2B do 10 tyś. osób,
• aktywne pozyskiwanie klientów,
• realizacja przyjętych przez Spółkę planów sprzedażowych,
• przygotowywanie ofert najmu powierzchni i usług dodatkowych dla klientów B2B oraz procedowanie formalności,
• prowadzenie ustaleń organizacyjnych z działami wykonawczymi oraz podwykonawcami Spółki zaangażowanymi w proces planowania i realizacji imprezy,
• organizowanie i uczestniczenie w spotkaniach z klientami na stadionie, połączone z oprowadzaniem po arenie,
• prowadzenie sprzedażowych prezentacji korporacyjnych,
• uczestniczenie w branżowych spotkaniach i szkoleniach,
• obsługa wewnętrznego systemu rezerwacyjnego w zakresie zarządzania kalendarzem rezerwacji oraz bazą klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

• doświadczenia w pracy przy organizowaniu eventów, konferencji i innych wydarzeń,
• znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz PowerPoint,
• dobrej organizacji pracy własnej oraz samodzielności w działaniu,
• wysokiej kultury osobistej i zdolności komunikacyjnych,
• umiejętności pracy pod presją zadań i czasu,
• znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,
• znajomości dodatkowego języka obcego - dodatkowy atut.

W zamian oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
• pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności jak i zaangażowania w pracę,
• świadczenia socjalne przysługujące od momentu rozpoczęcia pracy,
• prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla Ciebie i Twoich bliskich,
• możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia w Allianz,
• bardzo dobre warunki pracy w prestiżowej lokalizacji przy stacji Metro Stadion Narodowy,
• bezpłatny parking.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres:
rekrutacja@2012plus.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: SAR/2024

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi osobami.

Informujemy, iż rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PL.202+ Sp. z o.o., w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Wydarzeń Stadionowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.