Wizyta dziennikarzy z Francji i Belgii

W dniu 9 listopada br. dziennikarze sportowi i ekonomiczni z Francji i Belgii zainteresowani przygotowaniami Polski do UEFA EURO 2012™, złożyli wizytę studyjną w Spółce PL.2012 oraz w NCS.

Koło Naukowe Konstruktor na budowie Stadionu

W dniu 5 listopada br. Studenci i Doktoranci Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej, zrzeszeni w Kole Naukowym KONSTRUKTOR, wraz z opiekunami, zapoznali się z projektem i budową Stadionu Narodowego w Warszawie.

Uczestnicy LEGIA CUP 2009 na Stadionie

Uczestnicy turnieju LEGIA CUP 2009 podczas tegorocznych rozgrywek, 7-8 listopada 2009 roku, mieli okazję zobaczyć budowę Stadionu Narodowego w Warszawie.

Budowa wielkośrednicowej kanalizacji deszczowej

Na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie trwa wykonywanie wielkośrednicowej kanalizacji deszczowej w koronie Stadionu, która w przyszłości odprowadzać będzie wody deszczowe z dachu obiektu.

Zespół z Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej odwiedził Stadion

W dniu 3 listopada 2009 roku budowę Stadionu Narodowego w Warszawie odwiedzili pracownicy Zespołu Konstrukcji Betonowych Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

Sesja Odkrywamy Amerykę z grupą Łąki Łan na Stadionie Narodowym

W październiku platforma widokowa na Stadionie Narodowym w Warszawie na krótką chwilę stała się - sceną.

Cykl wizyt grup zawodowych i społecznych na Stadionie rozpoczęty!

W czwartek, 29 października 2009r. odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu wizyt wybranych grup zawodowych i społecznych na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie. Budowę Stadionu odwiedzili warszawscy kierowcy autobusów.

Stadion Narodowy partnerem UEFA EURO 2012. Razem Możemy Więcej!

W dniu 26 października 2009 roku, odbyło się pierwsze z cyklicznych spotkań zespołu przygotowującego Polskę do turnieju UEFA EURO 2012™ pod hasłem „Razem Możemy Więcej”!

Budowa węzła cieplnego dla Stadionu Narodowego

Rozpoczęto roboty przy budowie węzła cieplnego zlokalizowanego poza niecką Stadionu, przy wylocie dawnego tunelu wjazdowego na Stadion X-lecia. Będzie to bardzo duży węzeł o mocy 15 MW, zasilany z przebiegającej wzdłuż ul. Zielenieckiej sieci ciepłowniczej SPEC.

Stadion Narodowy na Politechnice Warszawskiej

W dniu 23 października br. na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej odbyło się seminarium, podczas którego zaprezentowano Stadion Narodowy w Warszawie. Na spotkaniu Janusz Kubicki, Wiceprezes Zarządu Narodowego Centrum Sportu zapoznał studentów z projektem, rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz przedstawił stan zaawansowania prac przy budowie Stadionu Narodowego w Warszawie.