PZIiTB na budowie Stadionu Narodowego

W dniu 17 października br. przedstawiciele Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa z okazji 75-lecia swojego istnienia odwiedzili budowę Stadionu Narodowego w Warszawie.

Wizyta ekspertów UEFA na Stadionie Narodowym

W dniu 16 października br. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się wizyta przedstawicieli UEFA odpowiedzialnych za zarządzanie stadionami podczas Piłkarskich Mistrzostw Europy w 2012 roku.

Trwają prace nad montażem konstrukcji parkingów

Na poziomie -4 trwają roboty przy posadowieniu konstrukcji parkingów. Roboty te mogą być wykonywane w wyniku decyzji dopuszczającej montaż prefabrykatów trybun oraz elementów przyszłego dachu linowego z poziomu stropów nad parkingami.

UEFA EURO 2012 - Inwestycja czy wydatek?

W dniu 14 października br. w gmachu Starej Biblioteki UW, odbył się panel dyskusyjny pt. "UEFA EURO 2012™ - Inwestycja czy wydatek"? Panel dyskusyjny został zorganizowany przez Spółkę PL.2012. Patronat objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Wśród zaproszonych gości był Prezes Narodowego Centrum Sportu Rafał Kapler.

Nietypowa sesja zdjęciowa

Na początku października br. na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie odbyła się nietypowa sesja zdjęciowa.

Sportowa wizyta na Stadionie

Dzisiaj po południu, platformę widokową na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie odwiedził czołowy polski żeglarz, Mistrz Świata i Europy, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Olimpijczyk - Dominik Życki.

Kamień Węgielny wmurowany

W dniu 7 października br. odbyła się uroczystość wmurowania Kamienia Węgielnego pod budowę Stadionu Narodowego w Warszawie.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Stadionu Narodowego w Warszawie

W dniu 7 października odbędzie się uroczystość wmurowania Kamienia Węgielnego pod budowę Stadionu Narodowego w Warszawie.

Stadion Narodowy na trasie 31 Maratonu Warszawskiego

W sobotę i niedzielę 26-27 września br. odbył się 31 Maraton Warszawski, przy okazji którego można było zobaczyć modele budowanego Stadionu Narodowego w Warszawie.

Stadion Narodowy podczas 31 Maratonu Warszawskiego

W sobotę i niedzielę 26-27 września br. podczas 31 Maratonu Warszawskiego będzie można odwiedzić stoisko Narodowego Centrum Sportu, na którym zostaną wystawione modele budowanego Stadionu Narodowego w Warszawie.