Archiwum 2010

08 grudnia 2010
Złożono 6 wniosków w przetargu na centrum konferencyjne, powierzchnie klubowo - restauracyjne i loże

W dniu 8 grudnia br. Narodowe Centrum Sportu otrzymało 6 wniosków o dopuszczenie do drugiego etapu w postępowaniu przetargowym na zaprojektowanie i wykonanie centrum konferencyjnego, powierzchni klubowo - restauracyjnych oraz pomieszczeń przeznaczonych na loże Stadionu Narodowego w Warszawie.

08 grudnia 2010
Ostatnie przygotowania do big lift

Przygotowania do podniesienia linowej konstrukcji dachu weszły w końcową fazę. Na iglicy zmontowano szkielet daszku nad przyszłym „garażem” dachu ruchomego. Zakończono rozkładanie i zapinanie górnych lin.

07 grudnia 2010
Przetarg na telewizję kablową i Digital Signage

W dniu 3 grudnia br. Narodowe Centrum Sportu ogłosiło przetarg na dostawę, zamontowanie i uruchomienie systemu telewizji kablowej i Digital Signage.

03 grudnia 2010
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 2 grudnia br.

01 grudnia 2010
"Zarządzanie nowoczesnymi stadionami w Polsce" - debata

W dniu 1 grudnia br. odbyła się otwarta debata poświęcona zarządzaniu nowoczesnymi stadionami w Polsce. Spotkanie odbyło się w siedzibie Agory w Warszawie.

30 listopada 2010
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 29 listopada br.

25 listopada 2010
Intensywne przygotowania do "big lift"

Na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie trwają intensywne przygotowania do tzw. big lift - podniesienia konstrukcji dachu linowego wraz z iglicą. Spodziewany termin tej operacji to połowa grudnia br.

24 listopada 2010
Przetarg na nagłośnienie Stadionu Narodowego w Warszawie

W dniu 24 listopada br. Narodowe Centrum Sportu ogłosiło przetarg na system nagłośnienia trybun Stadionu Narodowego w Warszawie oraz projekt i system audiowizualny dla sali konferencyjnej.

24 listopada 2010
Przetarg na centrum konferencyjne, powierzchnie klubowo - restauracyjne i loże

W dniu 24 listopada br., Narodowe Centrum Sportu ogłosiło przetarg ograniczony na zaprojektowanie i wykonanie centrum konferencyjnego, powierzchni klubowo - restauracyjnych oraz pomieszczeń przeznaczonych na loże Stadionu Narodowego w Warszawie.

22 listopada 2010
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 18 listopada br.