Archiwum 2010

28 maja 2010
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 27 maja br.

27 maja 2010
Przetarg na ekrany LED dla Stadionu Narodowego w Warszawie

W dniu 26 maja 2010r. Narodowe Centrum Sportu Sp. z o.o. ogłosiło przetarg nieograniczony na dostarczenie urządzeń i uruchomienie zewnętrznych ekranów LED dla Stadionu Narodowego w Warszawie.

26 maja 2010
Przetarg na sieć teleinformatyczną dla Stadionu Narodowego w Warszawie wygrała firma NextiraOne Polska Sp. z o.o.

Komisja Przetargowa oceniła prawidłowość złożonych w dniu 13 maja br. ofert pod względem technicznym i formalno-prawnym. Jako najkorzystniejsza została wybrana oferta złożona przez NextiraOne Polska Sp. z o.o., opiewa ona na 35 251 698,70 zł brutto.

26 maja 2010
Szkolenie psów policyjnych na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie

W dniu 24 maja br. na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie policjanci z Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach ze swoimi psami - partnerami, odbyli szkolenie polegające na szukaniu ładunków wybuchowych.

25 maja 2010
Stadion Narodowy na pulpicie Twojego komputera

W zakładce STADION NARODOWY dostępne są tapety na pulpit w dziesięciu różnych rozdzielczościach oraz wygaszacz ekranu. Zapraszamy do pobrania.

24 maja 2010
"To była dla mnie sentymentalna wizyta"

W dniu 24 maja br. Jerzy E. Główczewski, jeden z projektantów Stadionu X-lecia odwiedził budowę Stadionu Narodowego w Warszawie.

24 maja 2010
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zdjęcia zostały wykonane 20 i 23 maja br. na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie.

23 maja 2010
Zobacz zdjęcia lotnicze budowy Stadionu

Zobacz jak zmienia się budowa Stadionu Narodowego w Warszawie - zdjęcia z "lotu ptaka". Zdjęcia lotnicze zostały wykonane przez Pawła Mamcarza.

21 maja 2010
Święto Saskiej Kępy odwołane

W związku z ogłoszeniem stanu alarmowego dla Warszawy, Święto Saskiej Kępy nie odbędzie się w planowanym terminie 22 maja br. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców impreza odbędzie się w innym terminie, który zostanie podany w najbliższym czasie.

20 maja 2010
Przebudowa ul. Wybrzeże Szczecińskie usprawni komunikację wokół Stadionu Narodowego w Warszawie

W dniu 20 maja br. podpisana została umowa pomiędzy Ministerstwem Sportu i Turystyki a Urzędem Miasta stołecznego Warszawy dotycząca przebudowy ul. Wybrzeże Szczecińskie. Planowana kompleksowa przebudowa ul. Wybrzeże Szczecińskie wpisuje się w plany rewitalizacji praskiego brzegu Wisły i przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności terenów w pobliżu Stadionu Narodowego w Warszawie.