Archiwum 2010

20 maja 2010
Posiedzenie Sejmowej Podkomisji na Stadionie

W dniu 20 maja br. w NCS odbyło się posiedzenie wyjazdowe „Podkomisji stałej do spraw przygotowania Polski do organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej "UEFA EURO 2012™". Zwiedzając budowę Stadionu Narodowego w Warszawie, posłowie przekonali się o zaawansowanym postępie prac. Posłowie zobaczyli miedzy innymi poziom +2, na którym będą umiejscowione loże VIP, poziom +3 z panoramą lewobrzeżnej Warszawy oraz poziom -3 gdzie aktualnie trwają intensywne prace instalatorskie.

19 maja 2010
Dyskusja o przygotowaniu Stadionu do UEFA EURO 2012

W dniu 19 maja br. w stołecznym Ratuszu odbyło się pierwsze spotkanie Venue Management Working Group – zespołu, który odpowiada za przygotowanie Stadionów i Miast Gospodarzy do przeprowadzenia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™.

18 maja 2010
Stadion Narodowy podczas Święta Saskiej Kępy

Jeśli jeszcze nie wiesz jak w przyszłości będzie wyglądał Stadion Narodowy w Warszawie, przyjdź z rodziną lub przyjaciółmi w sobotę 22 maja na ul. Francuską 19 na Saskiej Kępie w Warszawie i weź udział w licznych atrakcjach przygotowanych z okazji święta tej części dzielnicy Praga Południe. Już po raz drugi na tej najważniejszej dla dzielnicy imprezie plenerowej pojawi się stoisko promujące powstający Stadion Narodowy w Warszawie.

18 maja 2010
Wirtualny spacer po budowie Stadionu Narodowego w Warszawie - część 4

Zapraszamy do obejrzenia czwartej już odsłony wirtualnego spaceru po budowie Stadionu Narodowego w Warszawie zrealizowanego w dniu 10 maja br. Najnowszy odcinek wirtualnego spaceru po budowie Stadionu Narodowego w Warszawie to możliwość odwiedzenia aż 23 różnych miejsc! Materiał dokumentuje stan zaawansowania prac budowlanych na dzień 10 maja br. Główną atrakcją tego spaceru jest zwłaszcza jedna panorama, która pozwala zatrzymać się na trybunie i przekonać się jak fantastyczny widok będą mieli kibice, którzy tam zasiądą.

17 maja 2010
Komunikat Generalnego Wykonawcy ALPINE PBG S.A.- Hydrobudowa Polska S.A.

Konsorcjum ALPINE - PBG - HYDROBUDOWA POLSKA oświadcza iż, Narodowe Centrum Sportu reprezentujące Skarb Państwa, na bieżąco reguluje swoje zobowiązania wobec Generalnego Wykonawcy.

17 maja 2010
Możliwość obejrzenia tej budowy od środka bezcenna!

W dniu 14 maja br.odbyła się wycieczka drugiej grupy Forumowiczów SSC na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie.

14 maja 2010
Zabezpieczenie medyczne na Stadionach - spotkanie robocze

W dniu 14 maja br. w Narodowym Centrum Sportu odbyło się spotkanie Zespołu Roboczego ds. Zabezpieczenia Medycznego Stadionów.

14 maja 2010
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 13 maja br.

13 maja 2010
Najniższą ofertę w przetargu na sieć teleinformatyczną dla Stadionu Narodowego w Warszawie złożyła firma Qumak-Sekom S.A.

W dniu 13 maja br. Narodowe Centrum Sportu otrzymało 6 ofert od firm biorących udział w przetargu na dostarczenie urządzeń i oprogramowania zarządzającego sieci teleinformatycznej dla Stadionu Narodowego w Warszawie. Najniższą ofertę złożyła firma Qumak-Secom S.A.

12 maja 2010
Martin Kallen na Stadionie Narodowym w Warszawie

W dniu 12 maja br. budowę Stadionu Narodowego w Warszawie odwiedził Martin Kallen, Dyrektor Operacyjny UEFA. Była to pierwsza wizyta Martina Kallena na budowie Stadionu po kilkumiesięcznej przerwie.