Archiwum 2010

12 marca 2010
Duże zainteresowanie Stadionem wśród studentów

W dniu 12 marca br. studenci Politechniki Warszawskiej z wydziałów: Administracji i Nauk Społecznych, Inżynierii Lądowej, Geodezji i Kartografii oraz studenci SGGW zwiedzili budowę Stadionu Narodowego w Warszawie.

10 marca 2010
Mieszkańcy Saskiej Kępy z wizytą na Stadionie

W dniu 10 marca br. kilkunastu mieszkańców Saskiej Kępy odwiedziło budowę Stadionu Narodowego w Warszawie. Zapoznali się z projektem stadionu i postępami prac na budowie.

09 marca 2010
Wirtualny spacer po Stadionie Narodowym

Wszystkich, którzy chcą zobaczyć jak obecnie wygląda postęp robót budowlanych na Stadionie Narodowym w Warszawie, zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru 360°. Materiał zdjęciowy w innowacyjny sposób pokazuje aktualny stan placu budowy.

05 marca 2010
UEFA na Stadionie Narodowym w Warszawie

W piątek, 5 marca br. odbyła się wizyta przedstawicieli UEFA z zespołu Venue Management, czyli grupy ekspertów, zajmujących się zarządzaniem Stadionami w czasie UEFA EURO 2012™.

04 marca 2010
Wirtualny spacer po Stadionie - zwiastun

Wszystkich, którzy chcą zobaczyć jak obecnie wygląda postęp robót budowlanych na Stadionie Narodowym w Warszawie, zapraszamy do obejrzenia wirtualnej panoramy 360°. Panorama precyzyjnie pokazuje widok na przyszłą płytę boiska. Dla użytkownika dostępne są opcje zmniejszania i powiększania obrazu oraz przemieszczania się w dowolnym kierunku. Już wkrótce dostępna będzie druga z cyklu wirtualnych wycieczek po budowie Stadionu, wykonana 2 marca br.

02 marca 2010
Najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie z dnia 1 marca 2010.

26 lutego 2010
Studenci Akademii Obrony Narodowej na Stadionie

W dniu 26 lutego 2010 roku uczestnikami wizyty na Stadionie Narodowym w Warszawie byli studenci Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Obrony Narodowej.

24 lutego 2010
Przygotowania do montażu trybun na Stadionie Narodowym w Warszawie

Na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie niezależnie od przygotowań do montażu elementów konstrukcji stalowej, trwa montaż belek grzebieniowych, na których będą opierać się przyszłe trybuny. Rozpoczęcie montażu trybun planowane jest w marcu br. W zakładach prefabrykacji wykonano ok. 300 z 1900 elementów prefabrykowanych trybun. Montaż będzie odbywał się bezpośrednio z środków transportu bez międzyskładowania na budowie.

24 lutego 2010
Parkingi i pomieszczenia techniczne Stadionu - galeria zdjęć

Po raz pierwszy przedstawiamy galerię zdjęć prezentującą wnętrza parkingów i pomieszczeń technicznych Stadionu Narodowego w Warszawie w stanie surowym na poziomie -4.

17 lutego 2010
500 dni budowy Stadionu Narodowego w Warszawie!

W dniu 18 lutego 2010 mija dokładnie 500 dni budowy Stadionu Narodowego w Warszawie.