Pierwsze elementy dachu przyjechały na Stadion

Na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie trwają intensywne prace przy stworzeniu warunków do montażu konstrukcji stalowej wspierającej dach Stadionu.

Własne miejsce na trybunach Stadionu Narodowego

Jeśli chcesz mieć własne krzesło na trybunach Stadionu Narodowego w Warszawie wraz z prawem uczestniczenia w ceremonii otwarcia Stadionu oraz bezpłatną wejściówką na niesamowite imprezy, jakie odbędą się na Stadionie jeszcze przed turniejem UEFA EURO 2012™, weź udział w licytacji WOŚP!

Porozumienie o współpracy z WOŚP

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Spółka PL.2012 i Narodowe Centrum Sportu rozpoczynają współpracę przy przygotowaniach Polski i Polaków do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™.

Stadion Narodowy w Warszawie oraz PL.2012 zagrają razem z WOŚP!

Na aukcję WOŚP przekazano dwa unikalne przedmioty: prototyp krzesła ze Stadionu Narodowego wraz z możliwością bezpłatnego udziału jednej osoby w imprezach organizowanych na Stadionie w roku 2011 i 2012 oraz fragment loży honorowej Stadionu X-lecia.

Podpisano umowy na wykonanie instalacji elektrycznych i sanitarnych

W dniu 7 stycznia br. Generalny Wykonawca Stadionu Narodowego w Warszawie zawarł umowy podwykonawcze dotyczące wykonania instalacji elektrycznych i sanitarnych na Stadionie.

Prace na Stadionie postępują

Na każdej budowie realizowanej zimą, występuje konieczność przedsięwzięcia środków, które pozwolą na elastyczne dostosowywanie placu budowy do warunków pogodowych. Dzięki przygotowaniu budowy do warunków zimowych, prace na Stadionie Narodowym postępują.

Budowa Stadionu w Nowym Roku

Prezentujemy zdjęcia z dnia 4 stycznia 2010r. przedstawiające budowę Stadionu Narodowego w Warszawie.