Archiwum 2010

19 listopada 2010
Zagospodarowanie przestrzenne terenu wokół Stadionu Narodowego

W dniu 17 listopada br. Narodowe Centrum Sportu zawarło umowę z pracowniami architektonicznymi Jems Architekci Sp. z o.o. i Dawos Sp. z o.o. na opracowanie projektu zagospodarowania przestrzennego terenu wokół Stadionu Narodowego w Warszawie, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Finałowego Turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™.

18 listopada 2010
Prace na Stadionie Narodowym postępują

Na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie trwają roboty przygotowawcze do podniesienia systemu lin wraz z iglicą tzw. big lift. Rozpoczęto naciąganie lin radialnych, montaż odlewów na linach radialnych zewnętrznych, rozkładanie lin obwodowych, czyszczenie i dalsze zabezpieczenia antykorozyjne lin.

17 listopada 2010
Przetarg na dostawę systemu telefonicznego VoIP

Narodowe Centrum Sportu ogłasza przetarg na dostawę systemu telefonicznego w standardzie VoIP.

16 listopada 2010
Zaprezentowano maskotkę UEFA EURO 2012

W dniu 16 listopada br. w Warszawie zaprezentowano oficjalną maskotkę UEFA EURO 2012™. Jest to para piłkarzy w barwach narodowych Polski i Ukrainy.

15 listopada 2010
Zobacz Fan Klub na Stadionie Narodowym

Wszystkich zainteresowanych postępem robót budowlanych na Stadionie Narodowym w Warszawie, zapraszamy do obejrzenia nowej edycji wirtualnego spaceru. Prezentacja składa się 15 panoram dokumentujących stan zaawansowania robót na dzień 7 listopada br.

09 listopada 2010
Na Stadionie "big lift" coraz bliżej

Dzisiaj zamontowano trzecią, ostatnią cześć iglicy centralnej dachu Stadionu Narodowego w Warszawie.

09 listopada 2010
Sklep Kibica na Stadionie Narodowym w Warszawie

Narodowe Centrum Sportu zaprasza wszystkich chętnych do składania propozycji dotyczących wynajmu i prowadzenia „Sklepu Kibica” na Stadionie Narodowym w Warszawie.

08 listopada 2010
Wnioski zakwalifikowane w konkursie na otwarcie Stadionu

20 firm zostało dopuszczonych do udziału w konkursie na opracowanie artystycznej koncepcji uroczystego otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie.

08 listopada 2010
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 7 listopada br. z efektem ”rybie oko”.

04 listopada 2010
Stadion Narodowy w Warszawie zgodnie z planem

W dniu 4 listopada br. na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie został zrealizowany II cel kluczowy. Zakończył się montaż podstawowych instalacji zapewniających ogrzewanie oraz montaż podstawowych instalacji elektrycznych.