Przetarg na projekt i wykonanie pomieszczeń przeznaczonych na loże

W dniu 03 listopada br. Narodowe Centrum Sportu ogłosiło przetarg na zaprojektowanie i wykonanie pomieszczeń przeznaczonych na loże na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Przetarg na projekt i wykonanie powierzchni klubowo-restauracyjnych

W dniu 2 listopada br. Narodowe Centrum Sportu ogłosiło przetarg na zaprojektowanie i wykonanie powierzchni klubowo-restauracyjnych na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Przetarg na projekt i wykonanie centrum konferencyjnego

W dniu 29 października br. Narodowe Centrum Sportu ogłasza przetarg nieograniczony na zaprojektowanie i wykonanie centrum konferencyjnego na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Przetarg na dostawę usług internetowych

Narodowe Centrum Sportu ogłosiło przetarg na świadczenie usług dotyczących połączenia sieci teleinformatycznej Stadionu Narodowego w Warszawie do ogólnoświatowej sieci Internet oraz do węzła wymiany ruchu operatorskiego.

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

W związku z rozszerzeniem działalności do zespołu Narodowego Centrum Sportu dołączyli eksperci odpowiedzialni za sprzedaż i marketing.

Wizyta delegacji Komisji Sportu Bundestagu

W dniu 26 października br. na Stadionie Narodowym w Warszawie miała miejsce wizyta delegacji Komisji Sportu Bundestagu wraz z Przewodniczącą Komisji Sportu, Turystyki i Kultury Fizycznej Sejmu RP Panią Elżbietą Jakubiak. Gości oprowadził po budowie Rafał Kapler, Prezes Narodowego Centrum Sportu oraz Marcin Herra, Prezes PL.2012.

Iglica już w komplecie

Dzisiaj w nocy na płytę boiska dostarczono ostatnią już część iglicy centralnej. Wymiary tego elementu to 32 metry długości i 6 ton wagi.

Zobacz iglicę z bliska

Sympatyków budowy Stadionu Narodowego w Warszawie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą edycją wirtualnego spaceru 360°. Spacer składa się 14 widoków i dokumentuje stan zaawansowania robót na dzień 15 października br.

Wnioski w konkursie na otwarcie Stadionu

Narodowe Centrum Sportu otrzymało 27 wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie na opracowanie artystycznej koncepcji uroczystego otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie.

Zobacz nocne zdjęcia Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak prezentuje się budowa Stadionu Narodowego w Warszawie w nocy. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 21 października br.