Archiwum 2010

21 października 2010
Roboty na Stadionie Narodowym postępują

Na płycie boiska Stadionu Narodowego w Warszawie znajdują się już dwie z trzech części iglicy centralnej. We wtorek 26 października spodziewany jest transport ostatniej, trzeciej części.

19 października 2010
Kolejna część iglicy dotarła na Stadion

Nad ranem, 19 października br., druga część iglicy dotarła na Stadion Narodowy w Warszawie.

15 października 2010
Zobacz nowe zdjęcia lotnicze Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak prezentuje się budowa Stadionu Narodowego w Warszawie z "lotu ptaka". Zdjęcia lotnicze zostały wykonane w dniu 10 października br.

14 października 2010
Stadion rośnie w szybkim tempie

W dniu 14 października Prezydent UEFA Michel Platini odbył wizytę na teren budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Na budowę przyjechał bezpośrednio ze spotkania z Prezydentem Bronisławem Komorowskim.

13 października 2010
Zamontowano ostatnią "jedynkę"

W dniu 12 października br. zamontowano ostatnią „jedynkę”. Wraz ze słupami głównej konstrukcji stalowej, jedynki tworzą pylony konstrukcji stalowej Stadionu Narodowego w Warszawie. Montaż 72 jedynek trwał ponad 2 miesiące.

13 października 2010
Przetarg na operatora cateringu na Stadionie Narodowym w Warszawie

W dniu 13 października br. Narodowe Centrum Sportu ogłosiło przetarg na najem powierzchni z przeznaczeniem na świadczenie usług cateringowych na Stadionie Narodowym w Warszawie.

12 października 2010
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 11 października br.

11 października 2010
Kierownik techniczny Stadionu Narodowego w Warszawie

Ze względu na duże zainteresowanie stanowiskiem kierownika technicznego Stadionu Narodowego w Warszawie, przedłużamy termin składania aplikacji do 20 października.

07 października 2010
Dwa lata budowy Stadionu Narodowego w Warszawie!

W dniu 7 października mijają dokładnie 2 lata budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Do końca budowy pozostało ponad 8 miesięcy.

04 października 2010
Konkurs na imprezę otwarcia Stadionu Narodowego rozpoczęty!

W dniu 4 października br. o godzinie 11.30 w Narodowym Centrum Sportu odbyła się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowano koncepcję konkursu na opracowanie imprezy otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie w 2011 roku.