Spotkanie Ministra Adama Giersza z Wicepremierem Ukrainy

29 września br., Minister Sportu i Turystyki Adam Giersz spotkał się na Stadionie Narodowym w Warszawie z wicepremierem Ukrainy odpowiedzialnym za przygotowania do EURO 2012 Borysem Kolesnikowem.

Iglica przyjechała na Stadion

W nocy z 27 na 28 września br. odbył się transport pierwszej części iglicy na Stadion Narodowy w Warszawie.

Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz najnowsze zdjęcia prezentujące budowę Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 23 września br.

Rozpoczęto wykonywanie dróg i chodników na zewnątrz Stadionu

Na terenie budowy rozpoczęto wykonywanie dróg i chodników na zewnątrz niecki Stadionu. Zakres tych robót jest bardzo duży i obejmuje wykonanie wewnątrz ogrodzenia Stadionu ponad 27 000 mkw. dróg i placów o różnej konstrukcji i nawierzchni, łącznie ze specjalnymi miejscami dla wozów transmisyjnych TV, ponad 37 000 mkw. chodników o różnej nawierzchni oraz całego uzbrojenia dróg – oświetlenia i odwodnienia nawierzchni, a także oznakowania pionowego i poziomego.

Konferencja prasowa Ministra Sportu i Turystyki na Stadionie Narodowym

W dniu 22 września br. w loży VIP na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki na temat przygotowań do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™.

Wizyta chłopca z Fundacji Dziecięca Fantazja

W dniu 22 września br. na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie odbyła się wizyta chłopca z Fundacji Dziecięca Fantazja.

Usiądź w najwyższym rzędzie trybun

Wszystkich entuzjastów budowy Stadionu Narodowego w Warszawie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą, wrześniową edycją wirtualnego spaceru 360°. Wirtualną wycieczkę rozpoczynamy w najwyżej położonym, dostępnym dla kibiców, miejscu trybuny zachodniej. Dopiero tutaj widać, że dzięki dużemu kątowi nachylenia trybun, kibice będą mieli fantastyczny widok na płytę boiska.

Eksperci UEFA na Stadionie Narodowym

W piątek, 17 września br. zakończyła się dwudniowa wizyta ekspertów UEFA związana z przygotowaniem Stadionu pod kątem mediów, transmisji telewizyjnych oraz rozwiązań technicznych dotyczących telekomunikacji i informatyki.

Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 16 września br.

Montaż 'jedynek' osiągnął półmetek

Na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie postępuje montaż „jedynek” - osiągnął półmetek, czyli 36 sztuk.