Archiwum 2010

30 września 2010
Spotkanie Ministra Adama Giersza z Wicepremierem Ukrainy

29 września br., Minister Sportu i Turystyki Adam Giersz spotkał się na Stadionie Narodowym w Warszawie z wicepremierem Ukrainy odpowiedzialnym za przygotowania do EURO 2012 Borysem Kolesnikowem.

28 września 2010
Iglica przyjechała na Stadion

W nocy z 27 na 28 września br. odbył się transport pierwszej części iglicy na Stadion Narodowy w Warszawie.

24 września 2010
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz najnowsze zdjęcia prezentujące budowę Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 23 września br.

23 września 2010
Rozpoczęto wykonywanie dróg i chodników na zewnątrz Stadionu

Na terenie budowy rozpoczęto wykonywanie dróg i chodników na zewnątrz niecki Stadionu. Zakres tych robót jest bardzo duży i obejmuje wykonanie wewnątrz ogrodzenia Stadionu ponad 27 000 mkw. dróg i placów o różnej konstrukcji i nawierzchni, łącznie ze specjalnymi miejscami dla wozów transmisyjnych TV, ponad 37 000 mkw. chodników o różnej nawierzchni oraz całego uzbrojenia dróg – oświetlenia i odwodnienia nawierzchni, a także oznakowania pionowego i poziomego.

22 września 2010
Wizyta chłopca z Fundacji Dziecięca Fantazja

W dniu 22 września br. na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie odbyła się wizyta chłopca z Fundacji Dziecięca Fantazja.

22 września 2010
Konferencja prasowa Ministra Sportu i Turystyki na Stadionie Narodowym

W dniu 22 września br. w loży VIP na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki na temat przygotowań do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™.

20 września 2010
Usiądź w najwyższym rzędzie trybun

Wszystkich entuzjastów budowy Stadionu Narodowego w Warszawie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą, wrześniową edycją wirtualnego spaceru 360°. Wirtualną wycieczkę rozpoczynamy w najwyżej położonym, dostępnym dla kibiców, miejscu trybuny zachodniej. Dopiero tutaj widać, że dzięki dużemu kątowi nachylenia trybun, kibice będą mieli fantastyczny widok na płytę boiska.

17 września 2010
Eksperci UEFA na Stadionie Narodowym

W piątek, 17 września br. zakończyła się dwudniowa wizyta ekspertów UEFA związana z przygotowaniem Stadionu pod kątem mediów, transmisji telewizyjnych oraz rozwiązań technicznych dotyczących telekomunikacji i informatyki.

16 września 2010
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 16 września br.

15 września 2010
Montaż 'jedynek' osiągnął półmetek

Na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie postępuje montaż „jedynek” - osiągnął półmetek, czyli 36 sztuk.