Archiwum 2010

28 lipca 2010
660 dni budowy Stadionu Narodowego!

W dniu 28 lipca br. mija dokładnie 660 dni budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Wszystko przebiega zgodnie z planem.

26 lipca 2010
Wybrano dostawcę ekranów LED na Stadion Narodowy w Warszawie

Przetarg nieograniczony na dostawę, montaż i uruchomienie czterech ekranów w technologii LED, o łącznej powierzchni 200 mkw., dla Stadionu Narodowego w Warszawie wygrała firma OPTARGET Sp. z o.o.

23 lipca 2010
Zobacz jak wygląda loża VIP na Stadionie Narodowym w Warszawie

W dniu 22 lipca br., otwarta została pierwsza pokazowa loża VIP na Stadionie Narodowym w Warszawie.Dzięki interaktywnej panoramie 360° każdy może odnieść wrażenie jakby znajdował się w jej wnętrzu.

22 lipca 2010
Pierwsza loża VIP na Stadionie Narodowym w Warszawie gotowa!

W dniu 22 lipca br. odbyło się uroczyste otwarcie pierwszej pokazowej loży VIP na Stadionie Narodowym w Warszawie.

21 lipca 2010
Szkolenie psów policyjnych na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie - kolejna część

W dniu 21 lipca br. na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie policjanci z Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach ze swoimi psami - partnerami, odbyli szkolenie polegające na szukaniu ładunków wybuchowych.

20 lipca 2010
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 19 lipca br.

16 lipca 2010
Wizyta na budowie Stadionu nagrodą w konkursie

Kilkadziesiąt maili na minutę - w takim tempie spływały prawidłowe odpowiedzi na pytanie o datę rozpoczęcia UEFA EURO 2012™ w Warszawie. Z okazji 700 dni do Mistrzostw w 2012 radio RMF FM zorganizowało konkurs dotyczący Stadionu Narodowego w Warszawie.

16 lipca 2010
Zobacz zdjęcia lotnicze Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak zmienia się budowa Stadionu Narodowego w Warszawie - zdjęcia z "lotu ptaka". Zdjęcia lotnicze zostały wykonane w dniu 15 lipca br.

14 lipca 2010
Nowy etap w wykonaniu konstrukcji dachu Stadionu

Na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie po zamknięciu pierścienia ściskanego czyli zakończeniu głównej konstrukcji stalowej, wykonywanie konstrukcji dachu weszło w nowy etap.

13 lipca 2010
Wejdź na budowę Stadionu Narodowego w Warszawie

Wszystkich entuzjastów budowy Stadionu Narodowego w Warszawie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą, szóstą już edycją, wirtualnego spaceru 360°. Zdjęcia niezbędne do stworzenia prezentacji, która w innowacyjny sposób dokumentuje aktualny stan zaawansowania robót budowlanych, zostały wykonane w dniu 9 lipca br.