Archiwum 2011

20 grudnia 2011
Start: Most Poniatowskiego, meta: Stadion Narodowy w Warszawie - oto trasa 7. Półmaratonu Warszawskiego!

Znane są już wszystkie elementy układanki i dokładnie wiadomo, którędy pobiegnie 7. Półmaraton Warszawski.

16 grudnia 2011
Stadion Narodowy w Warszawie uzyskał pozwolenie na użytkowanie!

W dniu 16 grudnia 2011 roku Dyrektor Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Warszawie przekazał pozwolenie na użytkowanie Stadionu Narodowego w Warszawie.

16 grudnia 2011
Oto jestem! - Stadion Narodowy w Warszawie

Film „Oto jestem!” powstał w ramach podsumowania 2,5 lat budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Jest podróżą w czasie, która w interesujący sposób, dzięki użytej formie „time lapse”, przedstawia widzowi skalę i ogrom prac na Stadionie Narodowym w Warszawie.

15 grudnia 2011
Coldplay zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie

W dniu 19 września 2012 na Stadionie Narodowym w Warszawie zagra zespół Coldplay! Koncert organizowany wspólnie przez Alter Art i Live Nation odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszą płytę zespołu zatytułowaną „Mylo Xyloto”.

13 grudnia 2011
Nagroda Światowej Organizacji Własności Intelektualnej dla NCS

W dniu 12 grudnia 2011 r. Narodowe Centrum Sportu zostało uhonorowane nagrodą Award For Innovative Enterprises, przyznaną przez Światową Organizację Własności Intelektualnej WIPO.

01 grudnia 2011
NCS złożyło wniosek o pozwolenie na użytkowanie Stadionu Narodowego

W dniu 30 listopada br. Narodowe Centrum Sportu skierowało wniosek o wydanie pozwolenia na użytkowanie Stadionu Narodowego w Warszawie do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.

30 listopada 2011
O przyszłości Stadionu Narodowego – wywiad z Prezesem NCS

Prezentujemy wywiad z Rafałem Kaplerem, Prezesem Narodowego Centrum Sportu, który udzielił w dniu 29 listopada br. dla Polsat News.

30 listopada 2011
Zobacz najnowsze zdjęcia lotnicze

Zobacz jak prezentuje się budowa Stadionu Narodowego w Warszawie z "lotu ptaka". Zdjęcia zostały wykonane w dniu 29 listopada br.

29 listopada 2011
Spotkanie z ambasadorami krajów finalistów Euro 2012

Znamy już wszystkie drużyny, które wezmą udział w Turnieju Finałowym Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. W przeddzień losowania grup finałowych w Kijowie zorganizowane zostało spotkanie z ambasadorami tych krajów akredytowanymi w Polsce.

22 listopada 2011
Kołowroty na stadionie – zobacz zdjęcia

Na Stadionie Narodowym w Warszawie zostanie zamontowanych 72 podwójnych, wysokich kołowrotów.