Archiwum 2011

12 kwietnia 2011
Stadion Narodowy w Warszawie z lotu ptaka

Zobacz jak prezentuje się budowa Stadionu Narodowego w Warszawie z "lotu ptaka". Zdjęcia lotnicze zostały wykonane w dniu 31 marca br.

08 kwietnia 2011
Zobacz montaż krzeseł "na żywo"

W dniu 7 kwietnia br. kamera „na żywo” została przeniesiona na poziom +4, do sekcji południowo-wschodniej, tak by podnieść jakość obrazu i pokazać wszystkim fanom budowy Stadionu Narodowego w Warszawie jak największy front robót.

07 kwietnia 2011
Stadion Narodowy w Warszawie to obiekt absolutnie światowy

W dniu 7 kwietnia 2011r. na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie gościł Prezydent Aleksander Kwaśniewski. Prezydent Kwaśniewski wyraził duże zainteresowanie ekonomicznymi aspektami funkcjonowania obiektu jakim jest Stadionu Narodowy.

07 kwietnia 2011
Zwycięzcy I tury konkursu

Głosowanie na najlepsze zdjęcia pierwszej tury konkursu fotograficznego dobiegło końca. Prezentujemy zdjęcia, na które oddano największą ilość głosów.

06 kwietnia 2011
Stadion Narodowy w Warszawie dla 58 tysięcy widzów

Stadion Narodowy w Warszawie to największy stadion w Polsce, przeznaczony dla 58 tysięcznej publiczności. To supernowoczesna i wielofunkcyjna arena, położona w centrum Warszawy.

06 kwietnia 2011
Zamontowano pierwsze krzesła na Stadionie

Na Stadionie Narodowym w Warszawie na trybunach rozpoczął się montaż siedzisk. Docelowo zostanie zamontowanych dokładnie 58 145 siedzisk w kolorach czerwonym i srebrnym.

01 kwietnia 2011
Zagłosuj na najlepsze zdjęcie I tury konkursu

W dniu 1 kwietnia br. uruchamiamy głosowanie na najlepsze zdjęcie I tury konkursu fotograficznego „Twoja wizja miasta - Stadion Narodowy jako nowy element w krajobrazie Warszawy”.

31 marca 2011
150 dni do imprezy otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie!

Znamy datę otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie. Czas do imprezy odliczać będzie specjalnie do tego przygotowany zegar.

31 marca 2011
Sponsor Główny Stadionu Narodowego w Warszawie

W dniu 31 marca br. Narodowe Centrum Sportu, zaprasza podmioty zainteresowane zakupem prawa do nazwy Stadionu Narodowego w Warszawie i uzyskania statusu Sponsora Głównego Stadionu do składania zgłoszeń.

28 marca 2011
Stadion Narodowy w Warszawie z lotu ptaka

Zobacz jak prezentuje się budowa Stadionu Narodowego w Warszawie z "lotu ptaka". Zdjęcia lotnicze zostały wykonane w dniu 8 marca br.