Archiwum 2011

25 marca 2011
Rozpoczął się montaż membrany dachowej

W dniu 23 marca br. na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie został rozwinięty pierwszy fragment membrany dachu stałego, znajdującego się nad trybunami. Membrana stanowi poszycie dachu Stadionu.

23 marca 2011
Rozpoczął się wynajem lóż VIP na Stadionie Narodowym w Warszawie

W dniu 23 marca br. Narodowe Centrum Sportu rozpoczęło proces wynajmowania lóż VIP „SkyBox 3000” na Stadionie Narodowym w Warszawie.

21 marca 2011
Szklany dach - zobacz to z bliska!

W dniu 18 marca br. podczas realizacji materiału do kolejnego wirtualnego spaceru, wykonano 10 panoram prezentujących budowę Stadionu Narodowego w Warszawie w jednym z jej najbardziej interesujących momentów – montażu dachu szklanego.

18 marca 2011
Stadion Narodowy w obiektywie

W ramach konkursu fotograficznego „Twoja wizja miasta – Stadion Narodowy jako nowy element w krajobrazie Warszawy” napływają bardzo ciekawe fotografie, w pełni wpisujące się w ideę konkursu.

17 marca 2011
Przetarg na dostawę mebli dla Stadionu Narodowego w Warszawie

Narodowe Centrum Sportu ogłosiło przetargi nieograniczone na dostawę mebli biurowych oraz mebli w tym mebli tapicerowanych dla Stadionu Narodowego w Warszawie.

17 marca 2011
Sejmowa Podkomisja ds. EURO 2012 na Stadionie Narodowym w Warszawie

W dniu 16 marca br. w Narodowym Centrum Sportu odbyło się posiedzenie Sejmowej Podkomisji ds. EURO 2012. Tematem obrad było sprawozdanie z działalności PL.2012 oraz plany Spółki na ten rok.

15 marca 2011
Rozpoczął się montaż dachu szklanego

Na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie nad płytą boiska trwa montaż stalowych rusztów dachu szklanego, na których ułożone zostaną tafle szkła. Tafle szkła wraz z rusztem i jego konstrukcją wsporczą tworzą dach szklany, który po ukończeniu będzie stanowił szklany pierścień na krawędzi stałego dachu stadionu. Montaż pierwszej tafli szkła rozpoczął się w tym tygodniu.

07 marca 2011
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 3 marca 2011 roku.

04 marca 2011
Zobacz kolejne konkursowe zdjęcia

W ramach konkursu fotograficznego Stadionu Narodowego w Warszawie, wpłynęło już 150 zdjęć. Publikujemy kilka z nich, losowo wybranych.

02 marca 2011
Początek marca na Stadionie

Na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie trwają intensywne prace ma wszystkich poziomach.