Archiwum 2011

11 lutego 2011
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 07 i 10 lutego 2011 roku.

09 lutego 2011
Stadion Narodowy w Warszawie na Facebooku

Na Facebooku pojawił się oficjalny profil Stadionu Narodowego w Warszawie. Będziemy tam na bieżąco publikować ciekawe informacje dotyczące budowy Stadionu - a w przyszłości ciekawostki z jego funkcjonowania.

08 lutego 2011
Red Bull X-Fighters pierwszymi zawodami na Stadionie Narodowym!

Już 6 sierpnia br. - dokładnie za 179 dni - na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się pierwsza rywalizacja sportowa.

04 lutego 2011
Przygotowania do montażu biało - czerwonej elewacji

W najbliższych dniach rozpocznie się montaż elewacji z siatki aluminiowej w kolorach srebrnym i czerwonym, która zostanie zamocowana do konstrukcji stalowej wokół bryły Stadionu i nada mu docelowy wygląd.

03 lutego 2011
Prezydent Polski i Ukrainy z wizytą na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie

W dniu 3 lutego br. Prezydent RP Bronisław Komorowski wraz z Prezydentem Ukrainy Wiktorem Janukowyczem złożyli wizytę na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie.

01 lutego 2011
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 31 stycznia 2011 roku.

27 stycznia 2011
Produkcja dachu Stadionu Narodowego w Warszawie

W zakładach Mostostal Zabrze trwa przygotowanie dalszych elementów do zamontowania na konstrukcji dachu linowego. W dniu 24 stycznia br. do audytu technicznego zostały przedstawione – przeszklona część dachu oraz fragment dachu ruchomego. Elementy te będą montowane jeszcze w tym kwartale na linowej konstrukcji dachu.

25 stycznia 2011
Minister Sportu i Turystyki o przyszłości Stadionu Narodowego

Koncepcja zagospodarowania terenu wokół Stadionu Narodowego w Warszawie to koncepcja zrównoważonego rozwoju tego terenu. Będzie to przyjazne otoczenie dla Warszawiaków - zapewnił Minister Sportu i Turystyki Adam Giersz podczas konferencji prasowej z okazji przypadających 25 stycznia br. 500 dni do UEFA EURO 2012™.

25 stycznia 2011
Przetarg na dostawę urządzeń telewizji kablowej

W dniu 24 stycznia br. Narodowe Centrum Sportu ogłosiło przetarg nieograniczony na dostawę urządzeń telewizji kablowej dla Stadionu Narodowego w Warszawie.

25 stycznia 2011
Psy policyjne na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie

W dniu 24 stycznia br. policjanci z Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach ze swoimi psami - partnerami, złożyli wizytę na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie.