Przetarg na dostawę systemu telefonicznego VoIP

W dniu 20 stycznia br. Narodowe Centrum Sportu ogłosiło przetarg na dostawę systemu telefonicznego w standardzie VoIP.

Przetarg na telewizory na Stadionie Narodowym w Warszawie

W dniu 19 stycznia br., Narodowe Centrum Sportu ogłosiło przetarg nieograniczony na dostawę i zamontowanie 250 telewizorów na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 17 stycznia 2011 roku.

Big lift zakończony. Zobacz to wirtualnie

Przełom 2010/2011 roku na budowie Stadionu Narodowego zdominowany został przez operację Big lift. W poprzednich edycjach wirtualnego spaceru przedstawione zostały przygotowania do tej skomplikowanej operacji oraz jeden z etapów podnoszenia konstrukcji linowej dachu.

Wielowyznaniowa kaplica na Stadionie Narodowym w Warszawie

W dniu 13 stycznia br. Narodowe Centrum Sportu przedstawiło projekt kaplicy wielowyznaniowej na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wnętrze kaplicy zostało zaprojektowane w taki sposób, aby wyznawcy różnych religii mogli gromadzić się na wspólnej modlitwie.

Zobacz pierwsze techniczne wnętrza Stadionu

Prezentujemy pierwsze techniczne wnętrza Stadionu z gotowymi instalacjami węzła cieplnego i głównej rozdzielni średniego napięcia.

XX Finał WOŚP na Stadionie Narodowym w Warszawie

W styczniu 2012 roku, XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w szczególnym miejscu, na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Stadion Narodowy w Warszawie wspiera WOŚP

W dniu 7 stycznia br. Narodowe Centrum Sportu przekazało unikatowe przedmioty związane ze Stadionem Narodowym w Warszawie na aukcję dla Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy.

Zakończenie montażu konstrukcji linowej dachu

W dniu 4 stycznia br., na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie odbyła się uroczystość zakończenia montażu konstrukcji linowej dachu Stadionu wraz z symbolicznym zawieszeniem wiechy.

Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 30 grudnia 2010 roku.