Próbne oświetlenie elewacji Stadionu Narodowego

W dniu 21 czerwca br. o godz. 22.00 odbyła się próba oświetlenia biało-czerwonej elewacji Stadionu Narodowego w Warszawie od strony ul. Zielenieckiej.

Zobacz zdjęcia lotnicze Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak prezentuje się budowa Stadionu Narodowego w Warszawie z "lotu ptaka". Zdjęcia lotnicze zostały wykonane w dniu 16 czerwca br.

Zobacz nocne zdjęcia Stadionu

Zobacz jak prezentuje się budowa Stadionu Narodowego w Warszawie w nocy. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 16 czerwca br.

Spacer po budowie Stadionu Narodowego w Warszawie

W dniu 10 czerwca br. wykonano 10 panoram sferycznych, które składają się na czerwcowy odcinek wirtualnego spaceru po budowie Stadionu Narodowego w Warszawie.

Wykonawca spełnił warunki ostatecznego wezwania przekazanego przez NCS

Narodowe Centrum Sportu i Konsorcjum Generalnego Wykonawcy, Konsorcjum Alpine - Hydrobudowa - PBG, podpisały porozumienie w sprawie zasad i terminów zakończenia budowy Stadionu Narodowego w Warszawie.

Trwa montaż dachu zamykanego

W ubiegłym tygodniu zakończono montaż pierwszej z czterech części dachu zamykanego tzw. wewnętrznego od strony ul. Wybrzeże Szczecińskie. Od strony północnej trwa montaż drugiej części tego dachu.

Zobacz budowę Stadionu nocą

Zobacz jak prezentuje się budowa Stadionu Narodowego w Warszawie w nocy. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 9 czerwca br.

NCS uzgodniło warunki porozumienia z Generalnym Wykonawcą

Narodowe Centrum Sportu i Konsorcjum Generalnego Wykonawcy, Konsorcjum Alpine - Hydrobudowa – PBG , potwierdziły warunki porozumienia w sprawie zasad i terminów zakończenia budowy Stadionu Narodowego w Warszawie.

Delegacja UEFA z wizytą na Stadionie Narodowym

W dniu 8 czerwca 2011 roku, dokładnie rok przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy UEFA EURO 2012™ międzynarodowa delegacja dziennikarzy, delegacja organizatorów UEFA EURO 2016™ z Francji wraz z wysokimi rangą przedstawicielami UEFA odwiedziła Stadion Narodowy w Warszawie.

Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty przy dachu Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 2 czerwca 2011 roku.