Archiwum 2011

01 czerwca 2011
Narodowe Centrum Sportu przekazuje Konsorcjum Alpine - Hydrobudowa - PBG ostateczne wezwanie

Dzisiaj Narodowe Centrum Sportu, działając w imieniu i na rzecz Skarbu Państwa, realizując budowę Stadionu Narodowego w Warszawie oraz będąc operatorem tego obiektu wezwało Generalnego Wykonawcę, Konsorcjum Alpine - Hydrobudowa – PBG, do natychmiastowego usunięcia w ciągu najbliższych 14 dni rażących naruszeń warunków umowy z dnia 4 maja 2009 roku.

30 maja 2011
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty przy dachu Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 26 maja 2011 roku.

27 maja 2011
Wizyta przedstawicieli duńskiej organizacji budowlanej oraz Ambasady Królestwa Danii na budowie Stadionu Narodowego

W dniu 26 maja br. przedstawiciele duńskiej organizacji budowlanej Dansk Byggeri oraz Ambasady Królestwa Danii odwiedzili Stadion Narodowy w Warszawie.

26 maja 2011
Nagroda w konkursie "Twoja wizja miasta - Stadion Narodowy jako nowy element w krajobrazie Warszawy" została wręczona

25 maja br. w siedzibie Narodowego Centrum Sportu obyło się wręczenie nagrody w konkursie fotograficznym.

25 maja 2011
Komunikat Narodowego Centrum Sportu

W związku z pojawiającymi się doniesieniami medialnymi, Narodowe Centrum Sportu przedstawia poniższe informacje.

25 maja 2011
Komunikat w sprawie sprzedaży biletów na Red Bull X-Fighters

Informujemy, że na prośbę Narodowego Centrum Sportu, termin sprzedaży biletów na Red Bull X-Fighters - pierwsze sportowe zawody na Stadionie Narodowym w Warszawie - zostaje przesunięty.

23 maja 2011
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 19 maja 2011 roku.

20 maja 2011
Znamy wyniki konkursu "Twoja wizja miasta - Stadion Narodowy jako nowy element w krajobrazie Warszawy"

19 maja br. zakończyło się finałowe głosowanie na najlepsze zdjęcie w konkursie fotograficznym „Twoja wizja miasta - Stadion Narodowy jako nowy element w krajobrazie Warszawy”.

20 maja 2011
Czym jest i skąd się bierze "efekt białych słoni"? Jak się przed nim ustrzec podczas przygotowań do UEFA EURO 2012? Jaki potencjał w nas drzemie i jak możemy go wykorzystać?

Podczas konferencji na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego o tzw. „efekcie białych słoni", który wystąpił w Portugalii (puste stadiony po Mistrzostwach Europy) dyskutowali Marcin Herra, prezes PL.2012, Rafał Kapler, prezes Narodowego Centrum Sportu, dr Jakub Borowski, ekonomista z SGH, Adam Zaborowski z Polskiej Organizacji Turystycznej i ksiądz Edward Pleń, Krajowy Duszpasterz Sportowców. Konferencję poprowadziła profesor Anna Giza-Poleszczuk, a jej uczestnikami było ponad stu studentów i liczna grupa dziennikarzy.

19 maja 2011
25 maja rusza sprzedaż biletów na Red Bull X-Fighters!

Bilety na polską edycję zawodów Red Bull X-Fighters, już od 25 maja br. będzie można kupić za pośrednictwem stron www.redbull.pl, www.redbullxfighters.com. Pierwsze sportowe zawody na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się 6 sierpnia br., na chwile przed jego oficjalnym otwarciem. Będzie to piąty przystanek tegorocznej serii i drugie w historii zawody Red Bull X-Fighters w Polsce.