Alternatywny teatr w anty-teatralnym otoczeniu

W maju br. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyło się pierwsze, unikalne kulturalne wydarzenie - spektakl teatralny zatytułowany „Dziewięć poziomów funkcjonalnych wg Witkacego” w reżyserii Andrzeja Dziuka.

Postęp prac na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie

Na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie trwają intensywne prace przy dachu. Zakończono montaż dachu szklanego, zaawansowany jest montaż pomostów technicznych, do 50% zbliża się montaż membrany.

Jak uniknąć "efektu białych słoni"?

W dniu 19 maja br. o godz. 10.00 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się konferencja naukowa poświęcona zarządzaniu Stadionami w Polsce. Podczas konferencji będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania: Czy Polsce uda się uniknąć niekorzystnych trendów, które wystąpiły po Mistrzostwach na stadionach w Portugalii? Jak uniknąć „efektu białych słoni”?

Finałowe głosowanie w konkursie fotograficznym

W dniu 14 maja br. uruchomione zostało głosowanie na najlepsze zdjęcie w konkursie fotograficznym „Twoja wizja miasta - Stadion Narodowy jako nowy element w krajobrazie Warszawy”.

Zwycięzcy II tury konkursu

Głosowanie na najlepsze zdjęcia drugiej tury konkursu fotograficznego dobiegło końca. Prezentujemy zdjęcia, na które oddano największą ilość głosów.

Zobacz zdjęcia lotnicze Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak prezentuje się budowa Stadionu Narodowego w Warszawie z "lotu ptaka". Zdjęcia lotnicze zostały wykonane w dniu 29 kwietnia br.

Forumowicze SSC z wizytą na budowie Stadionu

W ubiegłym tygodniu forumowicze zrzeszeni wokół polskiej części forum Skyscrapercity.com odwiedzili budowę Stadionu Narodowego w Warszawie. Była to już kolejna wizyta młodych entuzjastów i fanów Stadionu.

Zagłosuj na najlepsze zdjęcie II tury konkursu

W dniu 9 maja br. uruchamiamy głosowanie na najlepsze zdjęcie II tury konkursu fotograficznego „Twoja wizja miasta - Stadion Narodowy jako nowy element w krajobrazie Warszawy”.

Zobacz budowę Stadionu nocą

Zobacz jak prezentuje się budowa Stadionu Narodowego w Warszawie w nocy. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 2 maja br.

Przedstawiciele rządu Królestwa Szwecji z wizytą na budowie

W dniu 4 maja br. w ramach oficjalnej wizyty w Polsce Karola XVI Gustawa, Króla Szwecji i Królowej Sylwii, towarzyszący Parze Królewskiej przedstawiciele rządu Królestwa Szwecji oraz delegacja przedsiębiorców złożyła wizytę na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie.