Archiwum 2011

19 maja 2011
Alternatywny teatr w anty-teatralnym otoczeniu

W maju br. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyło się pierwsze, unikalne kulturalne wydarzenie - spektakl teatralny zatytułowany „Dziewięć poziomów funkcjonalnych wg Witkacego” w reżyserii Andrzeja Dziuka.

18 maja 2011
Postęp prac na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie

Na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie trwają intensywne prace przy dachu. Zakończono montaż dachu szklanego, zaawansowany jest montaż pomostów technicznych, do 50% zbliża się montaż membrany.

17 maja 2011
Jak uniknąć "efektu białych słoni"?

W dniu 19 maja br. o godz. 10.00 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się konferencja naukowa poświęcona zarządzaniu Stadionami w Polsce. Podczas konferencji będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania: Czy Polsce uda się uniknąć niekorzystnych trendów, które wystąpiły po Mistrzostwach na stadionach w Portugalii? Jak uniknąć „efektu białych słoni”?

16 maja 2011
Finałowe głosowanie w konkursie fotograficznym

W dniu 14 maja br. uruchomione zostało głosowanie na najlepsze zdjęcie w konkursie fotograficznym „Twoja wizja miasta - Stadion Narodowy jako nowy element w krajobrazie Warszawy”.

14 maja 2011
Zwycięzcy II tury konkursu

Głosowanie na najlepsze zdjęcia drugiej tury konkursu fotograficznego dobiegło końca. Prezentujemy zdjęcia, na które oddano największą ilość głosów.

12 maja 2011
Zobacz zdjęcia lotnicze Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak prezentuje się budowa Stadionu Narodowego w Warszawie z "lotu ptaka". Zdjęcia lotnicze zostały wykonane w dniu 29 kwietnia br.

11 maja 2011
Forumowicze SSC z wizytą na budowie Stadionu

W ubiegłym tygodniu forumowicze zrzeszeni wokół polskiej części forum Skyscrapercity.com odwiedzili budowę Stadionu Narodowego w Warszawie. Była to już kolejna wizyta młodych entuzjastów i fanów Stadionu.

09 maja 2011
Zagłosuj na najlepsze zdjęcie II tury konkursu

W dniu 9 maja br. uruchamiamy głosowanie na najlepsze zdjęcie II tury konkursu fotograficznego „Twoja wizja miasta - Stadion Narodowy jako nowy element w krajobrazie Warszawy”.

06 maja 2011
Zobacz budowę Stadionu nocą

Zobacz jak prezentuje się budowa Stadionu Narodowego w Warszawie w nocy. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 2 maja br.

05 maja 2011
Przedstawiciele rządu Królestwa Szwecji z wizytą na budowie

W dniu 4 maja br. w ramach oficjalnej wizyty w Polsce Karola XVI Gustawa, Króla Szwecji i Królowej Sylwii, towarzyszący Parze Królewskiej przedstawiciele rządu Królestwa Szwecji oraz delegacja przedsiębiorców złożyła wizytę na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie.