Archiwum 2011

04 maja 2011
Już w sierpniu pierwsze imprezy na Stadionie Narodowym w Warszawie

Narodowe Centrum Sportu informuje, że wbrew pojawiającym się doniesieniom medialnym, nie zmienia się harmonogram pierwszych imprez zaplanowanych na Stadionie Narodowym w Warszawie.

04 maja 2011
Budowa Stadionu Narodowego w Warszawie - wirtualnie

W dniu 29 kwietnia br. podczas realizacji materiału do kolejnego wirtualnego spaceru, wykonano 9 panoram prezentujących budowę Stadionu Narodowego w Warszawie.

28 kwietnia 2011
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 27 kwietnia 2011 roku.

21 kwietnia 2011
Stadion Narodowy w Warszawie i AEG rozpoczynają negocjacje warunków strategicznej współpracy

Rozpoczęto negocjacje z firmą AEG Facilities Europe w sprawie partnerstwa w zakresie organizacji imprez.

20 kwietnia 2011
Postęp robót na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie

Na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie trwa montaż elementów dachu linowego. Zamontowano ponad 70% łuków podtrzymujących membranę, opartych na linach konstrukcji.

19 kwietnia 2011
Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy Stadionu Narodowego w Warszawie

Zobacz jak postępują roboty na terenie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Zdjęcia zostały wykonane w dniu 18 kwietnia 2011 roku.

15 kwietnia 2011
Wybrano dostawcę telewizorów dla Stadionu Narodowego

W przetargu nieograniczonym na dostawę i zamontowanie systemu 254 telewizorów na Stadionie Narodowym w Warszawie, wybrano ofertę firmy Sharp Electronic Europe GmbH Sp. z o.o.

15 kwietnia 2011
Druga tura konkursu - zdjęcia

W ramach drugiej tury konkursu fotograficznego Stadionu Narodowego w Warszawie, wpłynęły kolejne, bardzo ciekawe zdjęcia. Publikujemy kilka z nich, losowo wybranych.

14 kwietnia 2011
Stań wprost pod iglicą

W dniu 8 kwietnia br. podczas realizacji materiału do kolejnego wirtualnego spaceru, wykonano 10 panoram prezentujących budowę Stadionu Narodowego w Warszawie.

13 kwietnia 2011
Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

W związku z dynamicznym rozwojem działalności, Narodowe Centrum Sportu Sp. z o.o. – operator Stadionu Narodowego w Warszawie, poszukuje kandydatów do pracy w Pionie Sprzedaży i Marketingu na stanowisku: