Wycieczki po Stadionie Narodowym w Warszawie - ważna informacja

W dniu 11 listopada 2012 roku nie będą organizowane wycieczki po Stadionie Narodowym w Warszawie.

Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu oraz Wiceprezesa Zarządu ds. Sprzedaży

Rada Nadzorcza Spółki Narodowe Centrum Sportu Sp. z o.o. w Warszawie zaprasza do składania zgłoszeń w postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Prezesa Zarządu oraz Wiceprezesa Zarządu ds. Sprzedaży w Spółce Narodowe Centrum Sportu Sp. z o.o.

Koncert Depeche Mode już w lipcu!

Dotychczas występowali w Polsce pięć razy. Pierwszy raz przyjechali w 1985 roku. 28 lat od tego pamiętnego koncertu, muzycy Depeche Mode odwiedzą nas po raz szósty i zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie. To będzie wielkie wydarzenie.

Warszawskie Targi Książki 2013 na Stadionie Narodowym

Warszawskie Targi Książki związane dotąd z Pałacem Kultury i Nauki zmieniają lokalizację. IV edycja imprezy odbędzie się w dniach 16-19 maja 2013 r. na warszawskim Stadionie Narodowym. Wystawcy i zwiedzający będą mieli do dyspozycji dwa razy więcej miejsca, niż dotychczas.

Depeche Mode ogłasza światową trasę

Depeche Mode, zespół, który na nowo zdefiniował brzmienie muzyki, wystartuje ze swoją majestatyczną, wstrząsającą trasą po Europie w lecie 2013 roku. To będzie jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych przyszłego roku.

Sprostowanie informacji pojawiających się w mediach

W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawidłowymi i nieprawdziwymi informacjami zawartymi w wypowiedziach Panów Zbigniewa Pszczulnego, Grzegorza Lato oraz Michała Listkiewicza przedstawiamy sprostowanie tych wypowiedzi.

Polska zremisowała z Anglią. To był dobry mecz

Po raz kolejny Stadion Narodowy przyniósł szczęście biało-czerwonym. Nasza reprezentacja jeszcze nigdy na nim nie przegrała. I tak było tym razem. Zremisowaliśmy z mocną drużyną Anglii 1:1.

Komunikat Narodowego Centrum Sportu

W związku z pojawiającym się w mediach sprzecznymi informacjami dotyczącymi możliwości operowania dachem Stadionu Narodowego w Warszawie prezentujemy fragment instrukcji obsługi rozsuwanego dachu wewnętrznego. Instrukcja ta stanowi element dokumentacji powykonawczej i została opracowana przez firmę Cimolai Technology. Zgodnie z zapisami instrukcji w przypadku deszczu niemożliwe jest uruchomienie systemu napędowego dachu.

Komunikat Narodowego Centrum Sportu

Biało - czerwoni, do boju!

Czy mamy szanse pokonać Anglików? Czy nasza reprezentacja sprawi nam tak długo oczekiwaną niespodziankę? Wszystko rozstrzygnie się dzisiaj wieczorem.