Ronaldo, nic się nie stało?

A więc Hiszpania. Portugalczycy z Cristiano Ronaldo na czele odpadli z UEFA EURO 2012™ po serii rzutów karnych. Podobnie jak w przypadku Anglii i Włoch, zdecydowało szczęście.

Hiszpania-Portugalia. Starcie dwóch gigantów

Hiszpania czy Portugalia? Portugalia czy Hiszpania? Trudno przewidzieć, który zespół ma większe szanse na zwycięstwo.

Jak piłkarze ”ładują akumulatory”?

Co robi piłkarz na boisku? Wiadomo. Ale jak spędza wolny czas, gdy akurat - tak jak dziś - nie ma meczu? Na przykład lubi wyskoczyć na miasto i wmieszać się w tłum.

Ćwierćfinały za nami. Poznajcie czterech wspaniałych

Weekendowe, ćwierćfinałowe rozgrywki wyłoniły wszystkich czterech półfinalistów UEFA EURO 2012™.

Mecz Portugalia-Czechy. Ronaldo wstrzelił się w półfinał!

Ach, co to był za mecz! Walka trwała do samego końca. Czesi ruszyli do ataku jak na skrzydłach. W drodze do półfinału UEFA EURO 2012™ zatrzymał ich jednak Cristiano Ronaldo.

Przed nami ćwierćfinały UEFA EURO 2012™. Kto może zaskoczyć?

Jeśli same eliminacje były tak przepełnione emocjami, to co będzie się działo w ćwierćfinale? To pytanie z pewnością zadawali sobie kibice obserwujący ostatnie mecze w grupach. Czego możemy się spodziewać w ćwierćfinale?

Mecz prawdy. Czy Czesi dorównają Portugalii?

Dzisiaj Stadion Narodowy w Warszawie po raz kolejny rozgrzeje się do czerwoności. Rusza ćwierćfinał UEFA EURO 2012™. Czechy zmierzą się z Portugalią.

Już niedługo superfinał PLFA

Już za niecały miesiąc na murawę Stadionu Narodowego w Warszawie wybiegną najlepsi zawodnicy futbolu amerykańskiego w naszym kraju. Spektakularne starcie o mistrzostwo Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego poprzedzi piknik przed stadionem, który rozpocznie się już o 13:00 w niedzielę 15 lipca br.

Stadion Narodowy w Warszawie zbiera pochwały

Mistrzostwa mistrzostwami, ale nie można też zapominać o miejscu, w którym rozgrywane są mecze UEFA EURO 2012™. Stadion Narodowy w Warszawie zbiera pochwały.

Informacja dla podwykonawców Konsorcjum Hydrobudowa-PBG-Alpine

Narodowe Centrum Sportu informuje, że w związku z niewykonaniem zobowiązań przez konsorcjum Hydrobudowa-BPG-Alpine, w ostatnich dniach uruchomiona została procedura zawierania porozumień z poszczególnymi podwykonawcami.