Archiwum 2012

18 czerwca 2012
Mistrzostwa już bez reprezentacji Polski

To była pełna emocji sobota. Tego wieczoru umarły nadzieje Polaków na przejście do ćwierćfinału. Swoim oczom nie dowierzali również Rosjanie, oglądając z trybun Stadionu Narodowego w Warszawie klęskę swojej reprezentacji.

18 czerwca 2012
Stadion Narodowy w Warszawie z kolejnymi nagrodami

Stadion Narodowy w Warszawie zdominował rozdanie nagród architektonicznych podczas Światowego Kongresu Stadionów w Katarze i zwyciężył w dwóch spośród pięciu kategorii. Stadion wygrał w kategoriach "najbardziej innowacyjne wykorzystanie technologii w projektowaniu stadionów" oraz "najlepszy wielofunkcyjny projekt stadionu".

15 czerwca 2012
Wygraj półfinał na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Weź udział w naszej grze i wygraj bilet na półfinał na Stadionie Narodowym w Warszawie. To już z pewnością ostatnia szansa by móc zdobyć bilet na jeden z najważniejszych meczy tego turnieju i zasiąść na trybunach stadionu.

15 czerwca 2012
Rosja kontra Grecja. Kto wyjdzie z grupy?

Przegrywasz – odpadasz. O tej zasadzie powinni pamiętać Rosjanie i Grecy. W sobotę zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie. Drużyna, która ulegnie rywalowi, może pakować się i wracać do domu.

14 czerwca 2012
Czesi kontra Polacy. Ostra walka o wyjście z grupy

Po porażce w meczu z Rosją wydawało się, że Czesi się nie podniosą. Ale oni zadziwili wszystkich niedowiarków, wygrywając z Grecją. Czy w sobotę damy radę nieprzewidywalnym sąsiadom?

13 czerwca 2012
Remis z Rosją! Dziękujemy!

Ze wszystkich dotychczasowych spotkań na UEFA EURO 2012™ ten mecz był najbardziej emocjonujący. Wyrównana intensywna walka trwała do końca. I Polacy i Rosjanie mieli nadzieję, że jeszcze w ostatniej chwili uda im się wyjść na prowadzenie.

12 czerwca 2012
Dzisiaj wielki mecz! Polska - Rosja

Wtorkowy mecz na Stadionie Narodowym w Warszawie między Polską a Rosją to będzie wielka próba sił. Czy biało-czerwoni dadzą radę?

11 czerwca 2012
Wojna nerwów do ostatniej sekundy. Mecz z Grecją na wysokich obrotach

Niewiele brakowało, a Grecy odebraliby nam radość z pierwszego meczu na Euro 2012. Cała Polska wstrzymała oddech, gdy Przemysław Tytoń stanął w bramce naprzeciwko greckiego napastnika, przymierzającego się, by wbić nam karnego.

08 czerwca 2012
Grecja zagra ku pokrzepieniu serc

To nie będzie łatwy mecz. Obu zespołom zależy na jak najlepszym wyniku. Polacy muszą wygrać jak najwyżej – to kwestia prestiżu. Grecy muszą wygrać, by... pocieszyć rodaków.

06 czerwca 2012
NCS proponuje rozwiązanie dla podwykonawców Konsorcjum Hydrobudowa-PBG-Alpine

Narodowe Centrum Sportu informuje, iż zaproponowało podwykonawcom, wobec których Konsorcjum Hydrobudowa-PBG-Alpine zalega z płatnościami, rozwiązanie polegające na zapłacie w najbliższym możliwym terminie wynagrodzenia za roboty budowlane należycie wykonane przez podwykonawców przy realizacji inwestycji.