Wystrzałowy Narodowy - informator

Zabawa sylwestrowa witająca nowy 2014 rok po raz pierwszy odbędzie się na prawym brzegu Wisły, na błoniach Stadionu Narodowego. Wstęp wolny!

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt życzy zespół Stadionu Narodowego.

Kongres Ojców na Stadionie Narodowym

Po raz pierwszy w Polsce, 19 grudnia na Stadionie Narodowym miał miejsce Kongres Ojców, podczas którego przyglądano się różnym obliczom rodzicielstwa.

Wynik finansowy lepszy od zakładanego

 - Na przyszły rok przyjmujemy zobowiązanie, że PL.2012+ jako operator Stadionu Narodowego będzie samofinansującą się organizacją, która nie będzie potrzebowała żadnych dopłat.

Zimowy Narodowy od 3 stycznia

Już od 3 stycznia Stadion Narodowy zamienia się w największe lodowisko w Polsce, dzięki sztucznej ślizgawce na płycie Stadionu Narodowego. Ponad 2 tysiące metrów kwadratowych lodowiska dostępne będzie codziennie, do tego podziemny parking, wypożyczalnia łyżew, bilety rodzinne i inne atrakcje.

Bożonarodzeniowe spotkanie w Kaplicy

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Stadion Narodowy zaprasza na duchowe przygotowanie i przeżycie Bożego Narodzenia.

Sylwester na błoniach Narodowego

„Wystrzałowy Narodowy” – pod takim hasłem odbędzie się w tym roku impreza sylwestrowa witająca nowy 2014 rok w Warszawie. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia na błoniach Stadionu Narodowego na warszawiaków czeka cała moc atrakcji!

Ekstremalne Nitro Circus Live!

25 tysięcy ludzi śledziło z zachwytem i przerażeniem niesamowite kaskaderskie popisy w trakcie Nitro Circus Live! 14 grudnia 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Sodexo nagrodzone Business Superbrands

Najsilniejsze wizerunkowo marki biznesowe na rynku polskim po raz kolejny zostały wyróżnione tytułem Business Superbrands. Wśród laureatów znalazła się firma Sodexo Polska.

Nitro Circus - informator

Nitro Circus Live - Extreme Sports Show nr 1 na świecie. Już w sobotę 14 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie! Oto praktyczne informacje na temat tej niesamowitej imprezy.