Beyoncé na Orange Warsaw Festival 2013

Oficjalnie potwierdzamy! Beyoncé wystąpi na Orange Warsaw Festival 2013 na Stadionie Narodowym. Zapraszamy na koncerty już 25-26 maja.

Więcej wycieczek i rodzinne jedzenie na Stadionie

Stadion Narodowy uruchamia nowy program wycieczek oraz weekendowych atrakcji dla całej rodziny. Zwiedzający Stadion w niedziele będą mogli skorzystać z oferty rodzinnych spotkań kulinarnych.

Wystawa "Świat Wielkiego Futbolu" na Stadionie Narodowym!

Jedna z najcenniejszych kolekcji koszulek reprezentacji Brazylii, but Karima Benzemy rozdarty podczas zderzenia z Jerzym Dudkiem, autografy najsłynniejszych piłkarzy z Polski i ze świata.

Trwa rekrutacja na Stewardów na Stadionie Narodowym

Chcesz pracować przy największych imprezach na Stadionie Narodowym? Zdobyć unikalne doświadczenie i uczestniczyć w specjalistycznych szkoleniach? Zgłoś się!

Stadion Narodowy szuka wolontariuszy

Poszukujemy wolontariuszy i wolontariuszek, którzy będą wspierali i rozwijali ciekawe wydarzenia na Stadionie Narodowym.

Znamy ceny biletów na mecze z Ukrainą i San Marino!

Już 1 lutego ruszy przedsprzedaż na dwa marcowe mecze polskiej reprezentacji - poinformował Polski Związek Piłki Nożnej.

Serduszko dla WOŚP na Stadionie Narodowym

Z okazji XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 13 stycznia na elewacji Stadionu Narodowego zagościło Serduszko - symbol tej pięknej akcji charytatywnej.

Biało-czerwoni na Narodowym! Pierwszy mecz - z Ukrainą

Reprezentacja Polski trzy pozostałe mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2014 rozegrają na Stadionie Narodowym.

Bez wycieczek w święto Trzech Króli

W niedzielę 6 stycznia z powodu święta Trzech Króli wyjątkowo nie odbędą się wycieczki po Stadionie Narodowym. Zapraszamy wszystkich do zwiedzania od wtorku 8 stycznia.