Już 14 grudnia!

Już za 8 tygodni, w grudniu 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie wyląduje Nitro Circus Live - Extreme Sports Show nr 1 na świecie.

Planszówki na Narodowym

Ponad 4300 osób odwiedziło w niedzielę festiwal Planszówki na Narodowym. Przeróżne gry przyciągnęły dorosłych i dzieci. Atmosfera była niesamowita!

Rekordowy Maraton Warszawski

11834 biegaczy stanęło na starcie na Moście Poniatowskiego. Bieg na Piątkę ukończyło 3161 osób. Metę 35. PZU Maratonu Warszawskiego przekroczyło 8506 biegaczy. Polski maraton pobił kolejny rekord frekwencji.

Zmiana organizacji wycieczek i Punktu Widokowego do grudnia

W związku z dniami technicznymi związanymi z organizacją Konferencji COP19/ CMP9, uprzejmie informujemy, że w dniach 01.10.2013 – 06.12.2013 wycieczki po Stadionie Narodowym jak również funkcjonowanie Punktu Widokowego są czasowo wstrzymane.

Atrakcje dla kibiców PZU Maratonu Warszawskiego

35. PZU Maraton Warszawski zbliża się wielkimi krokami. 29 września na Moście Poniatowskiego stanie zapewne 10 000 osób. Jednak jubileuszowy maraton będzie wyjątkowy pod wieloma względami.

Weekend ze Wspólnym Narodowym

W najbliższy weekend w projekcie Wspólny Narodowy kolejne ciekawe wydarzenia! Podczas dwóch różnych spotkań znów oddamy głos Warszawiakom.

PZU Maraton Warszawski - informator

Jubileuszowy, 35. PZU Maraton Warszawski, ruszy z Mostu Poniatowskiego punktualnie o godzinie 9:00 w niedzielę 29 września. Ale przed nami cały maratoński weekend!

Miejsce dla wyjątkowych partnerów

Stadion Narodowy w Warszawie, największy i wszechstronnie wykorzystywany obiekt wielofunkcyjny w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, rozpoczyna budowanie wieloletnich aliansów z najlepszymi markami. 

Oferta już dostępna

ZACZNIJ KARNAWAŁ NA NARODOWYM!

Wartość medialna marki Stadionu Narodowego

Szacowana wartość medialna Stadionu Narodowego jako obiektu wielofunkcyjnego do końca roku 2013 to 67 516 563 zł (obliczona jako ekwiwalent reklamowy ekspozycji marki).