Archiwum 2013

25 września 2013
Pozytywna zmiana wizerunku Stadionu Narodowego

Po dziewięciu miesiącach od przejęcia zarządzania Stadionem Narodowym przez spółkę PL.2012+ obiekt dołączył do grona najpopularniejszych miejsc w Polsce, zmienił się także diametralnie jego wizerunek.

24 września 2013
Wyniki lepsze od oczekiwań

Wyniki finansowe Stadionu Narodowego za okres 1 – 7.2013 są o 5 500 000 zł lepsze od założeń biznes planu – zaakceptowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki dokumentu, który był podstawą dla umowy operatorskiej podpisanej z PL.2012+.

22 września 2013
Fenomenalne Top Gear Live!

- Jeszcze nigdy nie występowaliśmy przed tak dużą publicznością! - zachwycali się Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May podczas sobotniej edycji specjalnej VERVA Street Racing - Top Gear Live na Stadionie Narodowym. Na imprezie bawiło się prawie 58 tys. ludzi.

20 września 2013
Mecz Polska - Anglia na Top Gear Live!

Już 21 września na Stadionie Narodowym zobaczymy pojedynek symbolicznych reprezentacji Polski i Anglii, które zmierzą się w pełnym humoru i walki meczu… samochodowego futbolu.

19 września 2013
Trendy nowoczesnej edukacji

EDU TRENDY 2013 – bezpłatne konferencje, warsztaty, targi – to kolejna edycja wyjątkowego spotkania profesjonalistów edukacyjnych.

19 września 2013
Symultaniczne tłumaczenie na Top Gear Live

Show Top Gear Live prowadzone będzie w języku angielskim, dlatego uruchomione zostaną dwie opcje tłumaczenia symultanicznego.

18 września 2013
Top Gear Live - informator

Top Gear Live główną atrakcją nowej odsłony VERVA Street Racing. Najbardziej spektakularne widowisko motoryzacyjne na świecie po raz pierwszy w Polsce! Poznaj praktyczne informacje przed imprezą.

17 września 2013
Kilka dni bez wycieczek

W związku z organizacją imprezy masowej Top Gear Live VERVA Street Racing przez kilka dni nie będą odbywały się wycieczki po Stadionie Narodowym.

16 września 2013
Pięć kilometrów w chmurach kolorów

W niedzielę 15 września odbyła się pierwsza edycja najbardziej kolorowego wydarzenia w Polsce – ColorFun5km. Tego dnia tysiące uczestników biegu wyruszyło spod Stadionu Narodowego w trasę, na której najwyższą wartość stanowiła dobra zabawa w chmurze kolorów!

12 września 2013
Powiślenia i gra miejska o Stadionie

Powiślenia to sąsiedzki, międzypokoleniowy, międzykulturowy, interdyscyplinarny Festiwal na warszawskim Powiślu, tworzony przez mieszkańców dla mieszkańców. W tym roku także weźmiemy w nim udział.